bugün

nereye sokacaz?
Spreadsheets uygulaması ile yapılabilir. http://www.uygulamalar.mobi/spreadsheets-ios/
elimde zıplatarak hem kendimi hem telefonu kandırdığım uygulama. malum sikilmeye hazır kız yok dolabımda.
her şey zengine programıdır. iphone kaç para lan bu devirde? fakirlerin performanslarını bilmeye hakkı yok mu?
en yakın zamanda deneyeceğim uygulama. acaba 31 çekerken de ölçüyor mu lan ? merak ettim bak şimdi. bir an önce deneyesim geldi. o zaman ;

not: sevişmelik hatun aranıyor. deney yapcam da.
çok saçma bir programdır.

uygulamayı açıp bir müzik türü seçiyorsunuz, sonra saçma sapan yatak gıcırdaması ile hatun kahkahaları yükseliyor. şahsen ben 45 dakika ön sevişme yaşayıp ilişki süresini 1 saat 25 dakika tutunca aletin şarjı bitti kapandı. uygulama mı kötü, telefonun şarjı mı az gidiyor çözemedim.
ne bok yiyeceğini şaşırmaktır. sonraki aşaması yaptığı seksi amatör kategorisinde paylaşmak olacaktır. sonra boynuzlar parlatılacak ve grup sekse hatta ibneliğe yelken açılacaktır.
kimse de çıkmıyor, sormuyor " hacıt bu ne? " diye.
hadi her şeyi geçtim cidden nedir bu neyin kanıtıdır?
ah be iphone.
iphone ile ölçülse ölçülse 31 performansı ölçülür, onun için de 31 aparatı lazım iphone için, ama 31 neticesinde iphone'da oluşacak hasar garanti kapsamında değildir baştan söyliyim.
gereksiz uygulamadır.
apple taşaklı yere reklam vermiş yalnız.

"uludağ sözlük" sağ ellerine "fuck buddy" diyen hayalperestlerin mekanı.
rozet kazandığım uygulama

http://bit.ly/MDwx7k
(bkz: yine mi bamya)
facebook a konulabiliniyormuş. yakında sözlükte de görmeyi bekliyoruz sonuçları.
bir de başbakan elini şeyimizden çek derler ama mahremini ulu orta ifşa ederler. yuh artık.
telefonun parçalanmasıyla bitecek olaydır.

iphone- abi başlayın artık. ölçücez.
sex yapan kişi- başlayın mı? bitti olum.
i- yuh ne ara başladın da bitirdin?
s- bak ayıp oluyor!
i- yenge sen al beni, titreşimi aç, anladın gerisini.
s- olmaz olsun senin gibi telefon!
i- abi yapm...
androidde de olmaını istediğimiz özellik. androidliler de sevişiyor onlar da titretiyor.
Durex yapmış abi! Sexmograf'ı appstoredan ücretsiz indirip aganigi öncesi yatağa koyuyosun titreşimleri ölçüp işi hangi stayla yaptığını söylüyor.
Skor bord'u feysbuk twitter paylaşım şeysi de var.