bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    aşağıdaki adreste ücretsiz olanları toplanmış olan tarayıcılardır. ben chrome for ios uygulamasını tek geçerim. nefis bir senkronizasyon, hızlı sayfa yükleme ve kullanımı kolay arayüz. ikinci sırada da mercury gelir bence. onun da kullanımı gayet kolay ve hızlı.

http://goo.gl/wqk72
    ... bak ne oldu simdi
  2. 2.
    iphone sahiplerini safari işkencesinden kurtarmaya yönelik güzel yazı. chrome iyidir tabi bi' de.
    ... pucle
  3. 3.
    chrome. ama alışması biraz zaman alıyor. 4s de chrome hepsine 10 basıyor. iphone 4 de ise chrome, safari den 1 adım önde.
    ... ukraynali
  4. 4.
    (bkz: mosaic)
    ... alchemisto
  5. 5.
    Apple baska firmalara, yani baska app'lere, apple'e ayit olan, tarayici formülü (öyle diyeyim), kullandirtiyor; ve bu formül'de baska firmalara "speed" formülünü vermiyorlar, bu nedemek oluyor, öbür tarayicilar, her nekadar da istese de, Safari kadar hizli calisamaz, bu imkansiz.

fakat size aradaki farklari, ve özellikleri belirteyim:

Safari, süphesiz, fark edilmeyecek kadar az da olsa, digerlerinden daha hizlidir.

Chrome, siz arama yaparkana bile, o siteyi, veya kelimeyi aramaya calisir, ve size tavsiyelerde bulunur. Bu cok avantajli - ama nezaman ? Sizin yeterince kadar internet sinirlamaniz varsa, yani eger ayda 200mb, veya 300mb gibi sinirlama varsa, chromu az kullanmaya bakin, cünkü cok yüksek miktarda MB harciyor.

Opera, süphesiz en az Byte harcayan tarayici. Eger o kadarda abartili hiz istemeyen ve internet sınırının hemen asilmasini istemiyorsaniz, benim tavsiyem Opera'dir. Cünkü Opera, nasil söyleyeim, kendi serverlerinde sayfayi aciyor, ve bitik halinda, size sunuyor; tabii bu da sizin internetinizi daha az kullandiriyor.
    ... game of thrones taki kerhaneci