bugün

bir telefon.

iphone 7 plus 128 gb mı, iphone 8 mi sorusunu sorduran.
Alırken şarj olurken kulaklıkla müzik dinleyememeyi sorun etmeyeceğimi düşündüğüm ama zamanla bu özelliğine gıcık olmaya başladığım telefon.
Yaklaşık 3 ay önce 3300 tl olan iphone 7 yakın zamanda gelen zamla birlikte 4199 tl olmuştu. Saatler önce gelen zam ile güncel fiyatı 4999tl.
Manyak sesi olan telefon.
telefonumun bozulması uzerıne almayı dusundugum telefon tek sıkıntı su kı karsılayacak nakıt param yok buradan bır kısmını pesın kalanını taksıtle satabılecek bırı var ıse ıletısıme gecsın tanısalım belkı anlasırız bursada yasıyorum.
Lg telefon ve servisi yüzünden nefret edip Plus olanını aldığım telefon.

Daha ucuz fiyata daha güzel alternatifler var. Onları da değerlendirmeniz tavsiye edilir. Stabil, güzel tamam da androidde senelerdir olan özelliklerin yeni bir şey gibi önümüze sunulması hoş değil. Sadece sağlam, stabil ve iyi bir servisi var diyebilirim. Onun haricinde sikerler. “Ayfon abi yea” diyen ergen fanlara bakmayın siz. Onlar aksesuar olarak kullanıyor.
Aşağı yukarı 3 yıldır kullandığım telefon. Hoparlörü iyi denmiş ama bendekinin 3 yılda, 3 defa hoparlörü patladı ve pilini değiştirmek zorunda kaldım. Bunların dışında fena telefon değil.
2 YILDIR KULLANIYORUM GAYET MEMNUNUM, HERHALDE Bi iKi YIL DAHA KULLANIRIM.
kulaklığı çok sorun, şimdi orijinal kulaklığım bozulduğundan beri yenisini alamadım çünkü orijinalleri ile dolu her yer. çok da pahalı, orijinal olmayanlarıyla da pek karşılaşamadım maalesef. bir jak almaya kalktım telefonla uyuşmadı, bozuk çıktı. iphone 7 kullanıp kulaklığınız bozulunca ne yapıyorsunuz allah aşkına? bazen andoridi özlüyorum, git 10₺ya kulaklık al geç.

Edit. Arkadaşlar 11 12 çıkıyor diye telefonumu çöpe mi atayım * özr dlrm bunu tercih etmediğim için.
iphone 7 kullanmıyoruz 11 çıktı.
4 yıl kadar önce ilk çıktığında new york ta yaşayan kuzenim getirdi. 4 yıl boyunca bir kez ekranını kırmam dışında hiçbir sorun yaşatmadı bana.

Şu an 13.2.2 ios kurulu ve 32 gb olmasına rağmen en ufak bir yavaşlama yok cihazda. Muhtemelen apple ın ürettiği 3gs-ki onu da çıkar çıkmaz almış güncelleme gelmeyene dek kullanmıştım-den sonraki en optimize ve istikrarlı sorunsuz cihaz.

Daha en az 2 yıl götürür bu.
lütfen biri entryme yardımcı olacak bir cevap verebilir mi kimse mi bu sorunu yaşamıyor höf.
ilk çıktığında arkadaşıma amerikadan getirtmiştim. Şu zamana kadar kullanıyorum tek sorunum 3 5 defa yere düşürdüğüm için kameram biraz bulanık çekiyor. onun dışında bataryası vs canavar gibi çalışıyor. hızı da iyi e daha ne olsun..
instagrama girerken donma sorunu yaşayan telefondur. Uzun zamandır düzeltilmedi sorun ne olaki.
Android telefonların fiyatları gereksiz yükseldiği için ileriye dönük olarak 128 GB modelini almayı düşünüyorum. Önceliğim sıfırda mı olsun yoksa temiz bir ikinci el de mi?
ilk çıktığından beri kullandığım telefon. Boyutu tam bana göre, bir kadının elinde kibar durmalı, büyük telefon ne cebe sığıyor ne çantaya.
Artık eskiyen telefon. 8plus almanızı öneririm daha düşüğünü almayın.
iPhone 6 dan sonra 2016 yılında Apple firması tarafından çıkarılan mobil akıllı cihaz. Serinin son ürünü şuan da piyasada olan iPhone 11 dir.
türkiye şartlarında şuanki fiyatının 3 sene önceki fiyatından daha pahalı olan telefonumdur.
An itibariyle vedalaştığım, 4 senedir kullandığım telefon. 11e geçiş yaptım bugün ama iphone 7’min iclod oturumundan çıkış yaparken, cihazı sıfırlarken içimde bir burukluk oluşmadı değil.

Güle güle minik dev.
Güzel model. Geçen sene mevta oldu bizimki. New york tan geldiği için bandwith hatası nedeni ile. Tamir olmuyormuş maalesef.
6 yıldır kullanıyorum. üzücü ama yeni bir iphone almak için para harcamayı göze alamıyorum. bana yavaş gelmeye başladı artık. sürekli olarak mobilden sözlüklere yazmaya başladım yatarak girmek çok rahat diye. pc başında oturmak bile yoruyor beni o kadar tembelleştim neyse şöyle yeni model bir iphone 14 alsam dünyalar benim olur.