bugün

çıktığı hafta aldığım, halen de kullandığım telefon. almayın. ses (hoparlör) sorunu fiks çıkıyor hepsinde. ekranı plastik gibi. pil kapasitem %89 olduğu halde şarjım çok çabuk bitiyor ve günden güne saçma sapan donmalar arttı. yanında bir de kıçı kırık j7 prime kullanıyorum. tamam ios güzel de, sıfırı 1200 tllik telefon iphone 6 dan iyi şu anda.
Turkcell de 2100 tl.
4 ay 2 gündür kullanıyorum. Hafızası dışında bir problem yaşamadım şimdiye kadar.
Apple markasının bir telefonu.

Hala insanlar öğrenemedi ki iphone marka değil modeldir. Lg g6'dan bahsederken g6, samsung galaxy s8'den bahsederken galaxy s8 şeklinde bir tanım geçmiyorsa iphone 6 diye bir tanım da geçmemelidir.

Iphone, marka değil modeldir sayın amkoduklarım.

Doğru başlık: (bkz: apple iphone 6)
apple şirketinin ürettirmiş olduğu iphone model serisinin 6. telefonu.
her güncellemede daha da yavaşlayan ve ısınmaya başlayan canım telefonum.
en büyük rakibi (bkz: samsung galaxy alpha)'dır.

bir dönem ülkemizde olay olan bir telefon.
Yavaş yavaş apple tarafından kaderine terk edilen model.
son güncellemesi yayınlandı.
artık güncelleme çıkmayacak.
yavaş yavaş tarihe gömülecek.
modern zamanların 3310'nu. kullanım basitliği makul ölçüleri sayesinde tüketicilerin herk beklentisini karşılamaya en yakın piyasa telefonu.

tabi güncelleme ayağına içine etmezlerse.
Dün 1200 tl’ye Almış olduğum telefon.
2018 Nisan ayında aldım. hiçbir değişim, yenileme vs yaptırmadım. Hala işimi görüyor.
Whatsapp ve Safari mefta olana kadar devam.

Şu videodaki yöntemle, sürümü kaldırmayan uygulamaları, önce bilgisayardan satın alıp(ücretsizse para ödemiyorsunuz), sonra telefonunuza App Store'dan destekleyen optimal sürümünü yükleyebiliyorsunuz.
https://www.youtube.com/w...gycvH_Dd_npr33fWnN4AaABAg
Kariyer.net yüklenmiyor eyy deli Karahan .
her yeni güncelleme telefonu ağırlaştırıp kullanılamaz hale getiriyor. güncelleme yapmamak lazım.
güncel Önemli Başlıklar