1. 1.
  10 eylulden bu yana tokyo appstore da sira bekleyen bir insandir kendisi. Coluk cocuk sanmayin ama. 44 yasinda koca adam bunu yapan. Amacida japonyadaki ilk iphone 5s e sahip olmakmis.

  haber;

  Apple ın yeni nesil akıllılarını tanıttığı 10 Eylülden bu yana Apple Store un önünde bekleyen Tokyolu teknoloji severin tek hedefi, ilk iPhone 5S i satın alan kişi olmak!

  Geçtiğimiz Salı günü Apple tarafından tanıtılan yeni amiral gemisi modeller hakkında sızıntı haberlerin doğrulanmış olması, teknoloji severleri harekete geçirdi. Resmi tanıtımının ardından, hızla popülerlik kazanan iPhone 5S ve iPhone 5C için metrelerce kuyrukların şimdiden oluştuğu biliniyor.

  Ön siparişlerin dün itibariyle başladığı yeni nesil iPhone modelleri, 20 Eylül tarihinde belirli ülkelerde satışa sunulacak. Henüz çıkmasına bir hafta gibi bir süre varken iPhone severler, Apple Store önünde kuyruklara girmeye başladılar.

  Geçtiğimiz günlerde ABD-New York taki Apple Mağazasının önünde ilk kuyruğu oluşturan bir grup gencin ardından bir diğer bekleme haberi de Tokyo dan geldi. iPhone 5S in kullanıcısına sunduğu beklentilerin ötesindeki özellikleriyle kazandığı popülerlik, 1 hafta öncesinden kuyruklara girmek ve gece gündüz orda yaşamak için büyük bir sebep haline dönüştü.

  Tokyo da yaşayan 44 yaşındaki işadamı Tetsuya Tamura, kendi ülkesinde ilk iPhone 5S e sahip olmak istemesi üzerine tanıtım gününün gecesinden beri Apple Store önünde nöbet tutuyor. Bir an bile sıradan ayrılmamak için yiyecek/içeceklerini, şemsiyesini, sandalyesini ve masasını getiren Tamura, zamanını iPhone 5 iyle geçiriyor.

  kaynak;
  http://www.silikonvadisi....5s-icin-uc-gundur-sirada/
  -1 ... giovanni troia
 2. 2.
  sevdiği kadını böyle beklememiştir tabi böyle bir şey mümkün olduysa.
  ... karanfilcad