bugün

samsungcuları sevindirmiştir. ve bence benim gibi apple seven öküzler için steve abiye ihanettir.

ayrıca bir allahın kulu aksini desin, iphone 5 tasarımı 6 dan kat kat iyidir. zaten ipadim var napıyım samsung vari yelefonu.
ferrariden inip eşeğe binmektir.
saçma bir hareket, ios denen haltın tek özelliği eski telefonlara yeni sürüm güncellemesi gelmesi zaten, yani aldığın apple ürününü en az 2-3 nesil kullanmıyorsan androidden bir farkı kalmıyor.
adam haklı, ilk elime aldığım sürümdeki kadar hızlı değil telefon pişmanım. eğer mümkün olsa ilk sürüme geri dönerdim. ama itunesdan yüklemediğim için olmuyor. ve asla götüme benziyen 6 almayacağım.
iphone 5 kullanıyorum ve asla 6 almıycam. o ne iğrenç bayağı bir tasarım. nerde 5 in karizması, o metalik gövde.
aynı hatayı yapıp farklı sonuçlar beklemektir.
maximum 4.3 ekranlı olması gereken telefondur. yoksa son telefonum 5s olacak. arkadaş tabletimiz var zaten, telefonu taşımak için kadın çantası mı alıcaz be amk? 5 inc don gibi telefon mu olur? bütün zengin olan samsungcular iphone6 almış amk.
benim gibi 50 liralık telefon kullananların sikinde olayan eylemdir.

neymiş çelik kasaymış, tasarımı bozmuş, samsunga benzemiş, stiv reyize ihanetmiş falan. *
50 tllk telefonu olan sözlüğe internet kafeden bağlanan fakirleri ilgilendirmezmiş. ilgilenmiyosan yazma amk götüne kazık sokan mı var?

neyse özetle,
iphone 5s ile 6 arasındaki satış farkını merak etmekteyimx