bugün

yardımcı olunması istenen; kararsız kalınmış karşılaştırmadır.

iphone 5: son zamanlarda apple kendini geliştirmediği için kötü gözle bakılıyor ve küçük.

s4: plastik.

xperia z: çabuk ısınıyor.

hangisini almalıyım sn. uuserlar?

edit: mesela eksileyen arkadaş, nedir bu kininin nedeni?

Edit 2: htc one aldım ve memnunum.
htc one ın galip gelecegi vsdir. öncelikle ben de telefonu degistiricem ve htc one olacak gibi.

edit: lumia varmıs orada. sil onu görmiyim sakın. ayrıca forum tarzında baslik oldugu icin baslıgın silik yemesi muhtemel.
lumia nın 1 yıl sonra piyasadan toplatılacağı haberini aldım zira çok eksikleri varmış yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
lumia nın bu 3 telefonun yanında isminin geçmesinin bile hakaret olduğu liste.

lumia ne nokia ne amına koyim.

s4 en iyi performansı veren telefon fakat almayın.

htc one 1, xperia z 2.

xperia z nin suya dayanıklı olmasından dolayı sırası değişebilir kişiye göre.

edit: iphone 5 i yeni gördüm. bu 3 telefonla iphone 5 i kıyaslayan birine yardım etmek suç lan aslında.

iphone 5 = lumia benim gözümde.
(bkz: lg nexus 4).
hiçbirinin fiyatlarını haketmediğini düşündüğüm için benim açımdan hiçbirinin birbirine üstünlük sağlamayacağı karşılaştırma.

yahu arkadaş bir oturun düşünün şu karşılaştırmada olan cihazların minimum türkiye ortamındaki fiyatları garantili ıvır zıvır olarak düşünürsek en az 1700 tl. hatta bazıları 2000 tl fiyatıda aşmakta. bunca parayı bir skimsonik akıllı hede hede telefona veren insanı mancınıkla havaya atıp vurmak geliyor içimden. bu lafları size bunlarla uğraşan bunların satış pazarlama muhabbetleriyle ilgilenen birisi olarak söylüyorum. yok efendim su geçirmiyormuş da , arkadaş sapıkmısınız havuzun içine girip milletin aşağıdan fotosunumu çekeceksiniz diye sorarlar adama. onu da geçtim şu aletlerin sağladığı performansları harbi harbi neyde kullanacaksınız merak ediyorum. whatsapp facebook kullanıp iki el candycrush oynayıp iki kare foto çekmek için bu fiyatlara çıkıyorsanız yatacak yeriniz yok anasını satayım. alacaksanız da gidin 1200 tl seviyelerine düşmüşken alınabilecek en mantıklı telefon nexus 4 ya da indirimle denk getirdiğinizde alabileceğiniz lg optimus g olur. lg firmasınada gıcıksanız eğer gidin sony xperia sp alın.
bence s4 cok iyi özellikleri saymakla bitiremezsin.
bende ikilemdeyin hangisini alsam diye, öyle zırt pırt telefon değiştiren tiplerden değilim ilk smartphone'um 2009'da aldığım iphone 3gs ve halen daha kullanmaktayım sapasağlam bir telefon ama günümüz teknolojisine göre artık fazla yavaş kalıyor ve yeni oyunlar appler vs baya kasıyor neyse gelelim sadede benim ikilemde kaldığım telefonlar htc one ve çıkacak olan iphone 5s..
en azından telefon almaya karar vermişsin kardeş bu ne amına koyim?! hani ikilemde kalanı gördük de 5'lem lan bu.

derdinizi sikeyim.
xperia s siker atar hepsini fazla düşünmemek gereklidir.
One kasası tek parça batarya değişmiyor. Harici sd kart yok. Ses kalitesi beats ortakli oldugundan ve iki kocaman hoparlörü olduğundan güzel ama işlemci yönünde iyi diyemem. iphone stabilitesi gayet yüksek bir cihaz ama özgür yazılım yok. Lumia falan girmiyorum. S4 plastik evet ama ona alabilicegin aksesuarlar var ve s4 Active diye bir model var butun kasalardan güçlüdür. Müthiş derecede samsung ve özgür yazılım taraftarıyımdır. S4 başka bir dunyadır. Alıcaksaniz s4 alın.
sony xperia l nin kazanacağı karşılaştırmadır . Tam fiyat performans telefonu 8 mp kamera 1gb çift çekirdek ram 8gb hafıza 32 gb ye kadar hafıza kartı 799-899 tl arası hayır ne yapacaksınız öküz gibi telefonu onun yaptığı işi bu da görüyor.
note 2.*
android isletim sistemli cihazlarin, ios'a gore kullanicilarini daha ozgur biraktigi bir gercek. ancak ios son derece stabil, pratik ve kullanisli bir isletim sistemi (ayrica cok yakin bir gelecekte ios7 ile tum dezavantajlari ortadan kaldirilmis olacak). tercih iphone 5 den yana kullanildigi takdirde, kesinlikle pismanlik duyulmayacaktir.

mukayeseye katkisi olacagini dusundugum su ornegi paylasmaliyim; pek cok firma super luks spor otomobiller uretme konusunda pek basarili. dunyanin en hizli yol aracini uretme hedefi gibi bir takim hedefleri yakalamis firmalar... ancak sadece biri 'ikon' olabilmistir. ferrari.
lumıa 920 ve tum lumıa serilerini önermiyorum bir aralar kullanmıstım hep eksiklikleri var kendini cok geliştirmesi lazım .

htc one ses olarak kalıteli olduğunu bılıyorum

xperia z ise suya dayanıklıluğından başka hiç bir getirisi yok .
s4 elime geçti inceledim ama androidte ki hamtallık hala devam edıyor s4 olmasına ragmen bir kaç tane beğendiğim özellik var onlarda göz , hareket , ses sensörü.

ıphone 5 ise suanda kullandığım telefon ve fazlasıyla memnunum kesinlikle ıphone5 almanı öneririm.
http://kiyas.la/tr/cep-te...Nexus-4-vs-Apple-iPhone-5

aradaki fiyat farkını da göz ününde bulundurulması gereken karşılaştırma.

ısırılmış bir elmanın 2000 tl etmeyeceğini düşünüyorum.
hepsinin elin tersiyle itilmesi ve note 2 alınması bilgilerinize arz olunur. ayrıca o lumia'yı görmemiş olayım.
güncel Önemli Başlıklar