1. 1.
  televizyon kumandasının 3300 lira olmasına eşittir. Ne özelliği varda 3300 lira, 1 yıldır kullandığımız panaroma nın gelmiş olması mı çok büyük yeniliktir ki övüle övüle anlatılır. belki internet hızından kurtarabilir, o da bir nebze.

  http://www.hepsiburada.co...bbe&categoryId=371946

  edit: zaten 120 ay taksit yapıyorlar, fakirler almıyor mu? ayrıca fakir demek ağır itham, geliri fazla olmayan kişiler demek daha insanıl. adam ayda 12 lira ödeyip gene alır.

  edit vol2: 3300 liraya alan gariban çıktı sözlükten. gariban diyorum bak. sözlük yazarları o paraya araba ve s3 alıp kalan parayla antalyaya gidip 4 gün apartta kalıyor.
  3 -1 ... wamad
 2. 2.
  3310 lira yapılarak 3310a bir gönderme yapılabilirmiş.
  6 ... blackeagle57
 3. 3.
  sen alma fakir demek için o fiyattır. fark yaratmak, özel olduğunu hissetmek için o fiyattır. Yok mail yollamış, yok kullanışlıymış.... lan şarjı 1 gün gidiyor o ne öyle aıwa volkman gibi amk.

  ayrıca şuan suudi arabistan dan birebir aynısı iç donanımda çok ufak farklar hariç her şeyi aynı olan cihazlar 400 liraya getirilip orijinal diye kakalanmaya çalışılıyor. dikkatli olmakta fayda var arkadaşlar.

  internetten almamaya özen gösterin.
  3 ... kurtcebe noyan
 4. 4.
  3 araba parasıdır. arkadaşım 1150 tl ye doğan aldı. eski doğan büyük kazası yok direklerde vs kesinlikle bir şey yok. 3 tane alınır 150 tl daha koyulsa. kesinlikle para israfı.
  3 ... buadamneyinnessi
 5. 5.
  sözlük yazarlarının hamburgerlerinden, pizzalarından, kahvaltı muhabbetlerinden, akşam yemeklerinden, giyim kuşamlarından, konser sevdalarından kısıp, ben farklıyım huleyn havasına bürünebilmek için kıçını yırta yırta almaya çalışacağı alettir. değil 3300, 5500 de olsa biz türk kafasıyla düşündüğümüzden almakta hiç bir beis görülmeyecektir. allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim.
  1 ... sevgilim ben manyak oldum
 6. 6.
  maliyet + bilmem ne + bilmem ne + ... + (marka değeri)

  olmasından mütevellit ortaya çıkan olaydır. paranteze aldığım şey işte, asıl ipin koptuğu nokta. statü davasında olan insanlar için biçilmiş kaftan süper tuzaktır. ve işletmeler de bunun farkındadır.
  1 ... larsmon
 7. 7.
  malların bu telefonu almasına engel olamayacaktır.

  'sen alma fakir demek içindir' diyenler var, götümüzle gülüyoruz enayilere... biz fakirler aldık lan, 199 dolar sadece...
  1 ... imlasiz
 8. 8.
  apple ın yıllardır söğüşlediği enayiler utanmadan ve gocunmadan bunu onune her gelene anlatabilen kerizlerdir.

  bunların %80'i de cıkıp "halkımız cok enayi rerero akp ye yüzde 50 oy veriyorlar" diyebilmektedir.

  onlar için 3300 lira olmasının ya da 5000 lira olmasının pek önemi yoktur. onlar sadece telefonu farklı görünmek için kullanır.
  4 ... cesuryurrek
 9. 9.
  abd'de aynı telefon 650 dolardır.
  ... darah hitam
 10. 10.
  çok da abartı olmayan, iphone 5s çıkınca değişecek durumdur.

  iphone'ların pahalı olmasının bir diğer nedeni de aslında, sadece telefon değil, ona özel geliştirilmiş işletim sisteminin de satın alınması + uydu hizmeti gibi birçok şeyin de üstüne satın alınması. ayrıca iphone un hardware konusunda kaliteden ödün vermemesi ve kullanıcısına prestij kazandırması diğer sebepler ayrıca. adamlar android le sözleşme imzalamıyor ki ahına koyayım, kendileri geliştiriyorlar otu dotu.

  ha ben verir miyim 3300 lira? hayatta vermem. o paraya iki tane s3 alırım, birini kendime alır diğerini de satarım.
  ... kolsuz kapi