bugün

iphone 5'in ön siparişe girmesiyle oluşan yoğunluktan dolayı, iphone 5 almak isteyenlere tavsiyeler şeysi.

ne güzel demiş adile naşit; oğlum o paraya öküz alırız.

- saygılar.
(bkz: zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış)
bende alamıyorum.ama alana da mal demiyorum.banane arkadaşım parası olan alır.kime ne.
almayın. samsung olayı aşmış.
xperia alın.
ilk önce kart para bişey bulun.
gule gule kullanin. bize ne amk.
Hatalarla dolu telefon 4s'e geri dondurecek kadar sinir bozucu hatalari mevcut ve cok cabuk kirilma, cizilme ozelligine sahip nalet olsun.
ev taksidine girin, başınızı sokacak eviniz olur yavrum.
bugünlerde fiyatı 2140 TL ye kadar düştü takip edilebildiği kadarı ile. yani alacaklara öyle "para olan gerizekalılar" muamelesi yapmayın.

öncelikle uzun yıllardır iphone kullanan biri iseniz neden 5' i almak istediğinize iyi karar verin, zira ben 4s ile arasında bu maddiyata değecek bir fark göremedim. 4s kullanıyorsanız etmeyin derim.

yok ilk defa iphone alacaksanız paranız varsa elbette son çıkan ne ise onu alın kardeşim ama bütçeyi zorluyorsa yine de 4s düşünün derim. zira aralarında "sizi zevkten öldürecek" bir fark bulunmuyor.

tamamen şahsi fikrim de az daha bekleyin. yurt dışından çok fazla cihaz girişi oldu türkiye' ye. bu fiyatı biraz daha aşağı çekecektir diye düşünüyorum.
13 aralik gece yarisi bagdat caddesi turkcell' e giderek iphone5 alabilirler. Surpriz hediyeler vs. varmis.

Edit: ha iphonenunuz yoksa ve illa almak istiyorsaniz 5 yerine 4s alin bence. Ama eger hali hazirda 4 veya 4s sahibiyseniz 5 almayin bence. Ama yok ben ne olursa olsun almak istiyorum diyorsaniz siz bilirsiniz. Keyif sizin...
Aldıktan sonra onu kırarken videoya çekip Apple'a gönderin.
almayın, iphone 6 çıkacakmış onu alın.
xperia v'yi bekleyin. fena sarsacak ortalığı.
Montla sıçın.
yarın aveada satışa çıkıyor, ankaradakiler pm atabilir.
o para bir günlük harçlığın değilse alma be dost. ne gereği var.
Yanınızda şarj aletsiz gezmeyin.