bugün

i4s in alınma sepepleridir öncelikle i4s ile kıyaslanan telefonlar var galaxy s2 ve galaxy s3 duyduğuma göre kesin bilmiyorum s2 s3 ten daha iyi bir telefonmuş s3 ün dizayn ı biraz daha şık ve herhalde samsung galaxy s2 i4s ten biraz daha hızlı internetteki testlerde oyle gordum ama bu kesin bir cevap değil tabikide i4s daha hızlı olabilir galaxy s2 nin ekranı büyüktür ki bir telefonda ekranın büyük olması bir avantaj değildir bence i4s kalite kokar kullanışlık bakımından kesinlikle tartışılamaz dokunmatik bir telefonda en önemli olan dokunmatiktir ve herkez dokunmayı steve jobs ile öğrenmiştir i4s dokunmatiği başka hiç bir telefonda yoktur dahada zirvesine çıkılacağını düşünmüyorum zaten i4s insanı kendine bağlar oturup 4 saat telefonla uğraşmışlığım vardır hiç sıkılmadan ve hiç performansı azalmadan kendi özellikleri tartışılmaz bide app store faktörü var tabi çok yaratıcı uygulamalar hızlı ve güvenilir örneğin daha dün rüyaları kontrol eden bir uygulama buldum telefonu yanı başına koyup uyuyorsun istediğin ruyayı goruyorsun seçip oha yuh felan demeyin denedim oldu ve bende dumrul oldum ayrıca bütün tutan uygulamaları android in app store dan aldığını biliyoruz daha geçenlerde instagram ı aldılar bu bir gerçek iphone 4s ve apple bu konularda her zaman başı çekiyor.
daha üst bir modeli olmadığı için.
3gs in artık eskidiği için.
fazla ilgilenmemek.
birinin yapması lazımdı.
duvara fırlatmak için.