1. 16.
    gereksiz pahalı telefon. kendisinden daha ucuz olan birçok telefon işlemcisiyle, kamerasıyla, bataryasıyla resmen eline veriyor.
    -2 ... dertler derya olmus
  2. 17.
    Rezalettir. Hiç almayın iki aya iphone 12 geliyor. Apple zalimsin, tam parasını biriktirdim yenisini çıkarıyorsun. Adaletin bu mu apple?!?!
    -1 ... pinklady
  3. 18.
    çok pahalı bir telefon. verilen paraya değmez.
    -1 ... kahraman zorbey
  4. 19.
    iphone 11 pro max almanyada 15 bin euro olsa kimse almaz. ama türkiyede millet kredi çekiyor alıyor. cidden tuhaf ülkeyiz.
    ... cibili cibili sak sak
  5. 20.
    insanların eğer spesifik bir ihtiyaçları yoksa neden aldığını veya almak istediğini bir türlü anlayamadığım telefon.

Saymaya bir ömrün yetmeyeceği kadar param olsa yine tercih etmem ki ben ne alırsam alayım fiyat etiketine bakmadan alışveriş yapan bir tipim.

Ama bu sanki böyle kerizlik brövesi gibi geliyor...
    ... pietro pacciani
  6. 21.
    Olmayan tipler bokluyor. Konforlu telefon. Evet.
    ... oytunkaran
  7. 22.
    aylık 100bin tl geliri olan adam ne kullansın? ulan iphone 11 pro kullansa enayi görgüsüz dersiniz, 3310 kullansa cimri varyemez dersiniz.
    ... anto
  8. 23.
    apple ürünleri profesyonel kullanıma yöneliktir fakirler ve bordrolular niye üzerine alınıyor yıllardır anlayabilmiş değilim.

60.000'e imac pro alacaktım bu haziran yeni imac'ler tanıtılacakmış haliyle beklemeye aldım. zaten bugün 60'a alırsam 5 sene tepe tepe kullanıp 150-200'e okuturum. üstelik %18 kdv + %22 kurumları düşünce 39'a geliyor swh.
    ... nesgayfe