1. 1.
  cok normal bir durumdur. o kizi tavlayan oglan telefonlarida degistirmesini bilir.
  1 ... dozi
 2. 2.
  parasıyla kız tavlamaya çalışan kişi önermesidir. kızı tavladıktan sonra telefonunuzun önemi yoktur efendim, çünkü zaten telefonunuza göre karar vermemiştir.
  ... mavi bereli
 3. 3.
  başarıyla sonuçlanabilir, ama o kız er ya da geç parayı seçip sizi terk edecektir. o yüzden canlarım, paraya kul olanlardan uzak durun. sonra deli gibi üzülürsünüz bak.
  1 ... worldisblack
 4. 4.
  iphone 1 olmadığı için olmayacak durumdur.
  2 ... wamad
 5. 5.
  iphone 1 mi varmış. ibretlik bu ibretlik.
  2 ... yazarim bilirsin
 6. 6.
  tek bir telefon markası bulunmayan, cep telefonu üretmeyen, ortalama 24 ayın altında cep telefonu değiştirme frekansına sahip bir ülkede, türk kaşığıyla amerikan boku yemenin ayıplanmasına örnek teşkil eder.

  aynı şey tek bir yerli araba markası bulunmayan ülkenin 48 ayın altında araba değiştirme ortalamasına da sahip olmakla da örneklenebilir. toplum içinde daha eski model araçlara dudak bükülür, her fonksiyonu tam olarak çalışsa da değiştirilmek istenir. çünkü o arabayı üretenler, ülkenin yurttaşlarının reklamlar ve imaj tutkusuyla mala bağlanmasını sağlamıştır.

  iphone 5 alan kız daha önce hangi marka telefon kullanıyordur, buna bakmak lazımdır. eğer iphone 4s kullanıyor ise, muhtemelen 12 ayın altında bir telefon değiştirme frekansına sahip demektir. böyle bir gösteriş ve israf ikonuna bırakın birşey teklif etmeyi, ondan koşarak kaçmak lazımdır.**
  4 ... caesaraug
 7. 7.
  yatağa senin yerine iphone 1 girecekse sorun yaratabilir evet.
  1 ... evliya celebi
 8. 8.
  iPhone 1'in tek sahibi oldugu icin yapilabilecek hareket.

  (bkz: iPhone 2g)
  ... overclock makinesi
 9. 9.
  iphone 1 diye bir aletin olmadığını bilmeyen binlerce insandan birinin açtığı başlık.Hak vermek lazım ancak. Turkcell ve Avea taksitle iphone satmaya başlamadan önce doğru düzgün ne olduğunu bilen insan sayısı bile azdı.Hele 2g çıktığı zamanlarda ön kamerasının hatta flashının bile olmadığına bakmadan vay anasını be telefonu çevirince fotoğraf da dönüyor gibi muhabbetler dönerdi.
  2 ... cikciksel
 10. 10.
  imkansızlıkların aşkına el atmaktır. evet.
  ... oytunkaran