1. 1.
  terör ile alakalı çıkışının karşılığını ipçiler tarafından darp edilerek almış şehit yakınıdır. ederiniz bu kadar lan.
  4 -8 ... lider teskilat doktrin
 2. 2.
  ip, chp, akp farketmiyor, bizimki gibi embesil toplumlarda çoğunluğun içerisinde farklı düşündüğünü açık edersen dışlanırsın ve linç edilirsin. akp mitinginde bu soru sorulsaydı adama güller çiçekler mi atacaklardı? gene dayak yiyecekti.
  3 -1 ... caranthir
 3. 3.
  Yalan konuşma diyeceğim de yalan ruhunuza işlemiş gören de tekme tokat daldılar sanar, kolundan tutulup polislere teslim edildi neyin teranesini yazıyorsun merak ediyorum. Aynı hareket MHP,CHP,Akp mitinginde de olsa insanlar elbet rahatsız olacaktır. Orada dayak yemediğine şükretsin hem halkı kışkırtacaksın sonra da saygı bekleyeceksin hadi oradan. MHP mitinglerinde dayak yiyen Akp’lileri, Mersin’de 7 Haziran zamanında petrol ofisinde MHP’liler tarafından lince uğrayan reisi tayfayı unuttun tabii.
  2 -1 ... niyazi yildirim gencosmanoglu
 4. 4.
  hele bak bak kolundan nazikçe tutulmuş polise teslim edilmiş. biz farkli bir video mu izledik acaba ? demokrasi, insan hakları, hukuk bir tek size mi işliyor cümbüş ittifakı? şehit yakınını bile darp edecek yetkiniz varken, bu değerlerden bahsetmeyin. 24 haziran akşamı sandıkta görüşelim.
  1 -1 ... lider teskilat doktrin