1. 1.
    en sevdiğim.

sikindirik sikindirik giriler ekleyeceksin sözlüğe, sonra her girini ortalama sekiz dokuz kişi beğenecek!? Ve bu senin sözlük hayatında sürekli devam edecek! Olmaz öyle şey, bulunursun olm! Yakalanırsın.

bir şekilde ve bir yerde, sözlükte; "delikli boncuk yerde kalmaz (24.05.20)" demişsin. zaaf işte bunlar. kendine engel olamıyorsun.

"sonu seksle bitmeyen her iş boş iştir!" (gene senin!):

cevaben gene sen:

"anlamsızdır. gereksizdir. hayatın seksten ibaret olduğunu reddetmektir. yanılgıdır. (13.05.20)"

seni ifşa edeceğim gün yakın!!!

*

senelerce çalıştım üzerinde, hiç yanılmadım. (yc... sensin bu!)
    buldum seni sapık!

(başka başka bulanlar varsa, işlerine devam esinler... bu pezevenk bende!)
    2 -5 ... pipishik
  2. 2.
    static ip, ortak ip (internet cafe), vpn den giriş, yurtdışı girişler? zor o iş.
    1 ... bendoktordegilimhekimim
  3. 3.
    aylarca -bakın abartmıyorum- aylarca napacuhh nickli yazar tarafından özelde küfüre maruz kaldım. üstelik aramızda kötü bir şey geçmemesine rağmen, adam canı sıkıldıkça küfür etti lan bana. sorun inanın küfür değil, hani ben bir mahalle delikanlısının ettiği küfürden etkilenmem. sorun; küfür edip bide sözlük içinde bana küfür etti diye bana iftira atmasında. bunu daha önce de dile getirdim, şeref sözü verdim kendime (çünkü bazen siktir et uğraşamam falan diyorum), olm o davayı açıp tüm sözlüğe ikiyüzlülüğünü kanıtlamazsam namerdim.
    16 -5 ... daisy jophiel
  4. 4.
    Bilişim suçları bulur,ben bulamam valla.
    1 ... networkcu
  5. 5.
    kimileri vpn’ye falan güvense de bence fazla emin olmamalı. siz sözlükte ona buna salça olup hakaret edecek küfürler savuracaksınız. ondan sonra da “bön vöpönö köllönöyöm yööö” deyip hiçbir şey olmayacağını düşüneceksiniz. bilişimciler de boşuna çalışıyor dimi zaten.

olum vallahi adamın götünden kan alırlar kan. edebinizle yazın millete bulaşmayın. benden size tavsiye.
    ... iskender beg