1. 160.
  ios, hız açısından her türlü androidin üstünde bir işletim sistemidir.

  bunun sebebi ios'un yazılımının muhteşem hızlarda olması değil, app store'daki uygulamaların her birinin performans testinden geçirilerek onaylanmasıdır. tabii bu performansta uygulamaların orta seviye dil olan objective-c 'nin önemi çokçadır.

  playstore üst seviye dillerle yazılmış uygulama çöplüğü gibi. bu sebeple yüklenen her uygulama cihaz performansını sürekli olarak azaltmakta.

  iPhone = daha güçsüz ama daha işlevsel donanım, çok güçlü platform.
  android = her seviyede donanım, güçsüz platform.

  kısacası iPhone alan pişman olmaz. android alan olabilir.
  3 -2 ... centrual
 2. 161.
  iosu 2 senedir. androidi de 1 senedir kullanmış biri olarak oyumu androidden veriyorum. abi telefon benim ne işime yarar önce bunları söyleyeyim. konuşmak whatsapp sms ufak tefek oyunlar kamera ve müzik dinlemek pdf açmak. evet benim işime yarayanlar bunlar gerisi umrumda değil. ikisini de yapıyor bu işletim sistemine sahip cihazlar. iosta garage band vardı o çok hoşuma gidiyordu yalan yok. ama ben youtubeden istedigim videoyu,müziği soft olan işletim sistemine sahip cihaza indiremiceksem yerler abi. hemen program var falan diyeceksiniz tabi. direk indirsin abi ne programı ya.
  1 ... soytarikral
 3. 162.
  android alır beya herşey atılıyor, afyon gibi kodaman telefonu değil amk müzik para uygulama para hepsi para.
  ... depozitolupetsise
 4. 163.
  android alır beya herşey atılıyor, afyon gibi kodaman telefonu değil amk müzik para uygulama para hepsi para.
  ... depozitolupetsise
 5. 164.
  Android alır.
  tâbi ki kullandığım için demiyorum.
  9 -3 ... cilekli sakiz
 6. 165.
  ios işletim sistemi, android çakmasıdır. net.
  2 -8 ... serdarsl06
 7. 166.
  Açı ara farkla ios..
  1 -1 ... oneblood
 8. 167.
  ios=android for dummies.
  1 -2 ... syme
 9. 168.
  ios birtanedir bir tane.
  1 -1 ... pehlivanoglu x
 10. 169.
  Çok zengin değilim, fakir de değiliM. En pahalı telefonu da kullanırım, bu işten de yazılımdan da iyi anlarım. Android diyenin akıl sağlığı yoktur. ios; hem windows hem de androidden üstündür. Android çok basit bir yazılımdır her şeye uygulanır o yüzden pazarı geniştir.

  Bu bir windows kullanıcısının unix, linux kullanmasını bilmemesi gibi birşeydir. Android performans ve stabilizasyon bakımından ios'un eline asla su dökemez.

  normal kullanıcılar ios ile yapamadıklarını android ile kolaylıkla yapabiliyorlar bu yüzden herkes android diyebiliyor. Ama bir de iç yüzü var bu işin işte orada ios! Kalite konuşuyor!

  Neticede telefonuna bilgisayarından müzik atamayanlar android diyecektir, saygılar. Onlar android kullanmaya devam etsinler.
  3 -6 ... esmer cocuk