1. 1.
  intihara eğilimli olan sözlük yazarlarıdır. girdikleri entrylerden bu durum anlaşılabilir.
  ... lebadura
 2. 0.
  hayata miligramlar eşliğinde bakıyorlardır.
  ... ledzeppelin
 3. 1.
  feci bir halde sheshines
  ... sheshines
 4. 2.
  yuksek biyerden atlamak, ilac icmek bunlar basit intiharlar. En kral intihar, en cok kan olandir. Kendi kendini kesmektir. Kendilerine tavsiyemdir.
  ... cennettenbiri
 5. 3.
  eğilmesinler bence direk atlasınlar. eğer içlerinden birini elime geçirirsem ben bile atarım yüksek bi yerden aşağı.

  intihar eğilimini anlarım da bunu benimle neden paylaşıyorsun a davar arkadaşım? ne yapıcam ben senin o entryni okuduktan sonra? ulan inanmasam bi dert inansam elimden yardım etmek gelmez ayrı bir dert. incecik kablodan girip fiber optik ağa karışasım geliyor okur okumaz, çok etkisinde kalıyorum yazdıklarınızın bak allah belamı hayır içinizden hiçbiriniz de ölmüyosunuz bu benim boş yere ızdırap çektiğim anlamına geliyor bari biriniz becerin şu intihar işini.
  1 ... koministimam
 6. 4.
  Engel olunması gereken yazarlardır.

  Çok net söylüyorum, intihar korkusu taşıyan veya bunun psikolojisine sahip olan insanları tanıyıp da onlara el uzatmayarak bizler de bunda pay sahibi oluyoruz. Canımı en çok yakan olaylardan birisi olan intihar için ''yazık kimbilir ne derdi vardı, allah affetsin'' diyenlerin ağzına çarpasım geliyor. Onu bu durumdan kurtaracak, derdine deva olacak ne yaptınız demek lazım bu sahte timsahlara ve göz yaşlarına. intihar eden her insandan mesulüz hepimiz.

  Yetkililiğimden bu yana, entry kontrol ederken 2 yazarın entryleri dikkatimi çekti de konuşmaya çalıştım. ilki tersledi, 2.siyle uzun uzun konuştuk normalleşti.

  Bu dünyada aşk acısı/para sancısı vs vs çözülemeyecek dert yok. Bu korkuyu içinde hisseden, bu psikolojiye sahip olduğunu düşünen her kim varsa lütfen gelsin bi konuşalım, tüm samimiyetimle söylüyorum bi konuşalım.
  20 -1 ... macho man
 7. 5.
  Koy gitsin kardeş ölüm deb güzel mi herşey.
  5 ... promer
 8. 6.
  Biri adımı yazacak diye korktugun yazar listesi.
  3 -1 ... aglayanbirciftgoz
 9. 7.
  benim amk. tam da onu düşünüyordum nasıl da karşıma çıktı. meyilli olmasına meyilim o göt o taşak fazlasıyla var çokta sikimde değil bu dünya hayatı. ama hayatta tek değer verdiğim annem var o kahrolur tansiyon hastası kaldıramaz böyle bir şeyi. zaten anneme bir şey olursa yapacağım tek bir şey var tek kurşun kafama...

  intihar bazen kaçış değil, çözümdür.
  5 -2 ... alkolikman
 10. 8.
  Benimdir. Hatta günde en az 25 defa hayat bu deyil diyorum.
  6 -1 ... esemesiz pic