1. 1.
  bakkala gidince hal hatır sormak kadar gereksizdir.
  intihar ediyorsan et, ne açıklama yapıyorsun ki?
  gereksiz gereksiz çok gereksiz... mektup yerine ara konuş.
  1 -4 ... goddar
 2. 2.
  hiç unutmam lisede bir çocuk intihar mektubu yazmıştı da sayfalar dolusuydu. sınıfça okurken bize bir şeyhler oldu.çocuk intihar mektubunu yazmak için 1 haftadan önce başlamıştır yazmaya şerefsizim. bu kadar uzun yazmak revamı olm arada bizi mi götürcektin öbür tarafa derler adama.
  ... kacak kelebek
 3. 3.
  adettendir. kişi zaten ölecektir, bırakın yazsındır.
  2 ... istanbul icin efkar vakti
 4. 4.
  sacma bir onermedir. sayet olumu secen kisinin soylemek istedigi bi' seyler olamaz mi diye dusunulesidir. sen oleceksin hala ne konusuyorsun demek gibidir. icinde mi patlasindir. mektubu yazan yazmistir, okumak istemeyen okumasindir.
  ayrica bu mantikla dusunen kisiler acaba miras mektubunun da gereksiz oldugunu dusunuyorlar mi diye sormayi olanakli kilar bu onerme.
  1 ... dmjoes
 5. 5.
  cevabı olmayan mektuptur, bu nedenle de son derece gereksizdir. öbür tarafa gidildiğinde mektup yazıp yazmadığı da tartışma konusu olmayacaktır. toprak olacaksın, mektup falan ne iş, neyin peşindesin, ne tantana yapıyorsun, öleceksen adam gibi öl derler adama. sonuç itibariyle; gerçekten ölmeyi kafasına koymuş kişi; mektup yazmaz, yazan kişi ya sahtekardır ya da başka şeyler peşindedir.
  -2 ... fowler
 6. 6.
  kim demiş gereksiz diye. siz gittikten sonra hayattaykenn açıklayamadığnız bütün sırlarınızı dökme fırsatı.
  ... misfit
 7. 7.
  ne yapsin e-mail mi atsin denilesi önermedir.
  ... kopush