bugün

intihar etmek için gerekli malzemelerdir.

- geleceğe dair umut beslememek
- fakirlik
- manita olmaması ve olabilecek olamaması

çok az malzemeyle işi kotarıyoruz gördüğünüz üzere. geriye en acısız yöntemi bulmak kalıyor.
65 cm'lik ııı şeyy öhöm öhöömm.

bir metre kalın eeeeee sıçtım toparlayamıyorum.

ip eveeet ip diyecektim.ohhh

şu intihar işi de ne zor işmiş emineee.*
beyinsiz olmak kafidir.
5 cc'lik şırınga. 5 cc camsil.

damardan yapıldığında 5 dakika içinde kalp sektesi garantisi vardır. ölmeyen bana gelsin.
atan bir kalp.
tam ya da yarı veya hiç işlemeyen bir beyin.
bir şeyine koyulmuş bir hayat yeterlidir. *
umutsuzluk ve büyük bir borç.
tuz ruhu.
boş bir kafa.

edit not: haa birde arabesk rap çalan bir kulaklığı kulaklara çıkaramayacak şekilde bantlamak!
bidaha hiç bişeyin toparlanamayacağını düşünmektir.
0 faiz, 1'tl dosya masrafı, günde 2 tl'ye 50 bin lira kredi kampanyası yeterlidir.
yarın bir gün sözlükten biri intihar ederse bu başlık altında fikir verenlerin de başı fena halde yanacaktır. ha gayret. bildiğin yönlendiriyorsunuz arkadaş. burada herkes aklı başında değil görüldüğü üzere. 15 yaşında çocuğu da var 50 yaşında adamı da. ona göre başlıklar açılsa daha mı iyi olur ne?
soda şişesi.
(bkz: maden suyu şişesine oturarak intihar etmek)
intihar etmek hayatın saçmalığına karşı "uğraşmaya değmez" demektir ve rasyonel bir tepki gibi görülebilir. Fakat birçok insana göre bu bir çözüm değildir, ölüm absürtü ortadan kaldırmaz, absürt ile bağlantıyı koparır sadece. Albert Camus, Sisifos Söylenide intiharın faydalı bir çözüm olmadığını söyler, çünkü hayat bütünüyle absürt ise onunla savaşmanın yolu aradaki bağı sürdürmekten geçer. Eğer bilinç yaşamıyorsa ki absürtü trajik yapan Sisifosun taşın düşeceğinin farkında olmasıdır, akıl ve absürt arasındaki etkileşim var olmayacaktır. Ölüm ise bunu ortadan kaldırır ve ölümde de bir anlam yoktur, kısacası intihar insanın nihai yazgısını hızlandırmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Camus, asıl isyanın yaşarken absürte baş kaldırmak olduğunu söyler. *
boş şırınga.