bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bugün bi arkadaşım tarafından aldığım sikimsonik sorudur, vay amına koyim dememe sebep olmuştur.

e güzel kardeşim, intihar etme düzeyine gelen bi insan günahını düşünür mü..
    9 -6 ... dilhun35
  2. 2.
    intihar etmek aciz insanların işidir. Güçlü değillerdir.
    11 -15 ... jk flip flop
  3. 3.
    Evdekiler hayatta olmasa ederdim.
    8 ... yasar ustaa
  4. 4.
    intihar etmek aciz insanların işi değildir, hiç intihar edecek duruma gelmemiş insanlar lütfen baktıkları pencereden kimseyi yargılamasın.
    15 -2 ... whyyhwx
  5. 5.
    dininizde intihar etmek günahsa ölünün arkasından konuşmak da günahtır, yani hiç girişmeyiniz. bu arada ben günah olmasaydı değil, o durumlara düşseydim ederdim. yoksa günah olduğuna inanmıyorum zaten.
    2 -1 ... black to the pink
  6. 6.
    bu dünya bana göre değil. artık çakallıklara, samimiyetsizliklere tahammül edemiyorum.
    herkese korkunç gelen mezarlıklar bana huzur veriyor.
    ölü insan kıyafet istemez, yakacak istemez, yemek istemez.
    sadece iman ister.
    işte bu yüzden intihar yolu da kapalı.
    yazacak, söyleyecek hiçbirşeyim yok. sadece artık gitmek istiyorum.
    2 ... barkhausen krakeri
  7. 7.
    Günahla alakası yok, sadece götüm yemiyor.
    3 ... mitolojide kokorec tanrisi
  8. 8.
    ölmek istemeyen insanların her daim bir bahanesi olur, bu ailesi olur, dini olur, kendisi olur, sevdiği olur, çocuğu olur bla bla bla.
    kimse kimseyi ölmeye zorlamıyor zaten, yalandan kendine teselli arayıp zaten gerçekleştirmeyeceği intihara kılıf bulmaya gerek yok.
    burada sıkıyorsa ölün demiyorum yanlış anlaşılmasın ancak intihar edecek kıvama gelmiş bir kişi zaten bunların hiçbirini takmaz.
    o yüzden tesellilerin içeriği değişse de sonuç hep aynıdır.
    ... crux ansata
  9. 9.
    Bunu yapmak pes etmek olur hayatta karşına ne çıkarsa çıksın pes etmemelisin eğer sevdiklerin yanındaysa veya kendini seviyorsan pest etmek yok.
    ... greywolf
  10. 10.
    Edemem. Edersem serefsizim edemem.
    1 ... geahpisipisi