bugün

Aynı kişiler okuldan kaçalım deyip hadi dediğimizde şimdi hoca kızar derler. Yapamazlar ancak isterler.
(bkz: hasta) oldukları için normal olandır. sağlıklı normal bir insan intihardan bahsetmek bir yana aklından bile geçirmez.
(bkz: sirf mualafet olmak icin baslik acmak)

ile aynidir.
(bkz: sen ölmeyi bayılmak mı sandın)
intihardan behsedip etmiyorsa iyi ediyordur. belki aslında üzerindeki basıkının sebebiyle intihardan behsediyordur; içinden ne yani illa bana yaptığınızın baskının anlaşılması için ölünmesi mi lazım diyenlerdendir? haklıda bence ama intihardan bahsederken çok ta kaptırmasın kendini, dikkat etsin yoksa yaparken görebilir falan...

'metin arolat' kutu ilaçlarla intihar ettiğinde çok acı çektiğini, halbuki acı çekmemek için hap içtiğini söylemişti; duyurulur ama mesela araba kazası geçeirenlere allah isterse acıyı unutturabiliyor; kötü araba kazası yapmış ve vücudunun bazı yerleri parçalanan biri acı duymadığını söylemişti. aman sakın araba kazasıyla intihara kalkışmayın acı duyulmuyor diye, bu o anlık olabilecek bir şey....

birde bir şeyi unutmayın acıdan intihar edecek olanlar, sorunlarınız bitmezmiş intihar edince; allah tan umut kesilmez sabır edin. cinnet geçirmiştir artık diye hoş görü ile bakıyorum intihar edenlerede ama intiharın olmaması dileğiyle......
Boş konuşanlardır çok fazla dikkate almamakta fayda var.
günümüz gençliğinin hafife alınmayacak kadar büyük bir çoğunluğunu oluşturandır.
arkada bırakılacak olan aileler düşünülür en çok.
eski filmlerde çatıya çıkan adamı ,atla, diye gaza getiren aşağıdaki halk gibisiniz, bırakın etmesinler abicim.

ayrıca tanım: psikolojisi bozuk kişilerdir.
başarısız bir intihar girişiminin intihar etmekten daha kötü olduğunu bilirler.
Ölümden korkmaktır. Çünkü ölünce öbür tarafa hiç bir şey götüreyemecektir. Bunca sene boşuna yaşamış, o kadar acıya boşuna katlanmış demek olacaktır. Çektiğin acının sonra yaşayabileceği sefasını düşünerek intihardan vazgeçecektir.

Not: Ölünce yanında götürebileceğiniz şeyler bellidir. Ben elimden geldiğimce valizimi hazırlıyorum. Size de tavsiye ederim.
http://www2.dha.com.tr/ek...ubu-sondakika_124180.html

Sen hem gel bunları yaz, bir ton reklam yap, onca insanın endişe etmesine sebeb ol, hem kendini hem sözlüğünü hem aileni rezil kepaze et, sonra da atlama.

ama yanlış anlaşılmasın, gerçekten intihar etmek için çıkmış ama sonra vazgeçmiş birine lafım olmaz, olamaz, olmamalı da, ama intihar etmek niyeti olmadan, sadece reklam için, ilgi çekmek için bunu kullanların da adam yerine konmasına tahammül edemiyorum, olay bundan ibaret.
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar Mike)
(bkz: bunlara gerenk yok)
mağdur edebiyatının prim yaptığını bilecek kadar çakallaşmış insanlardır.

iyi siyasetçi ve kötü arkadaş olurlar.

gaza gelmeyi bekleyenler de vardır...

- atlamazsan topsun olum sen!
- tamam, bunu sen istedin!
- ...aaaaa..... küt!
- atladı lan!!!
bir facebook grubu herhalde diye düşündüren başlığın konusu kişilerdir.
bahseden adam elbette intihar etmez. etse bile hemen birini arayıp kurtartır kendini.
en çok üzüldüğüm insan grubunda yer alanlardır..
intihar edenlere acımıyorum, intihar etmek isteyipte edemeyenlere acıyorum nedense..
ergenlerdir.
götü yemeyenlerdir.
korkaktırlar.
intihar ettiğinde ölüp gideceği yeri beğenmezse ordan da ikinci bir intiharla yırtıp yırtmama durumundan emin olamayan kişidir..
lise ye gidip dikkat çekmek isteyenler bu gruba dahildir.
100 kere söyleyip 100 kere edecek hali yok. 100 kere söyleyip, belki bir kere edecek, bunlar tehlikeli konular. s.o.s sinyalleridir mutlaka.
intihar edecek adam söylemez. gider eder yahu.
(bkz: havlayan köpek ısırmaz)
(bkz: boş teneke çok ses çıkarır)
eline jilet alıpda intihar ederim diye artistlik yaptıklarında
-'delikanlıysan bilek damarını diklemesine kes' veya çatıya çıkıp da atlamakla tehdit edenlere
-'delikanlıysan atla kimseyi dinleme bekleme' demek istediğim bi güruhdur
aslında intihara karar verip cesareti kırılan insanlardır.kendi kendinin muhasebesini yapan herkes intihardan vazgeçer zaten.çünkü kıyaslar diğer insanlarla kendilerini.topal birini görünce bacaklarına bak,kör birini görünce gözlerini kapa,elleri olmayan birine görünce yumruğunu sık,konuşamayan birini görünce sende sus anla karşındakinin halini.arkanda bırakıcaklarını düşün.seni sevmeyenler olsa bile sen kendini sev.herşey zamanında güzeldir,zamanı gelince güzeldir.
ölüm bile..
güncel Önemli Başlıklar