1. 1.
  bütün herkesin en az bir kere düşündüğü eylem.
  ... havayaokatanmagandaelf
 2. 2.
  Sebepli sebepsiz her gecen saniye istiyorum.
  Cok sevgili tengriniz boyle yaratmis beni iste.
  Yapamiyorum.
  Got korkusu iste.
  1 -2 ... systematichaos
 3. 3.
  özel bir durum değildir, aksine sıradan olmaktır. istemenin başarmayla hiç alakası olmadığını ilk burada öğrenir insan. istemek yetmez çünkü.
  -1 ... riddick
 4. 4.
  --spoiler--

  intihara gelince: “Anlatamama kabiliyeti” de diyebilirim. Farklı bir üslup; büyümeyen bebek, dilsiz spiker, kısır anne, tek kişilik mahkeme, cesur muhasebe, mutsuzları, defoluları ayıklayan elek, gösteri, insanın kendi kendisini yok etme yetkisine koyulan ambargoya kafa tutan şövalye…

  --spoiler--

  bülent akyürek
  -1 ... lasvegascocugu
 5. 5.
  gerçeğe dönü$tüğü taktirde isminizin geçeceği yer için:

  (bkz: günün intihar edeni) dikkat ederseniz bu yönlendirme içindeki verilerde gizli bakınızları kırmızı olan insanlar var. hani ölmü$ler ama isimlerine ba$lık açtığımız bile yok. aslında sikleyeniniz de yok kısacası. demek istediğim intihar etmeyi istemenizin nedeni eğer bir ceza vermekse cezanız en fazla 2 gün ağlatmak, 3. gün ise düzene ayak uydurmaktır. sonuçta öldüğünüzde fotoğraflarınız da yakılacak, giysilerinizle. aslında objektif bir gözle baktığımız taktirde ya$amak daha büyük bir cevaptır aslında. neydi bizi intihara iten sebep? kız mı? daha çok parayla gözden çıkarabilirsin yada daha iyisini bulabilirsin. parasızlık mı? istemekle olan bir $ey. tatminsizlik mi? $ehri terketmekle ba$lanabilir, insanlara değer vererek dostluklar edinebilirsiniz. olmadı kininizi dökmek için yazın amına koyim. küfür yazın mesela. blog açın ve oraya sövün. okuyanlar da bir gün vay orospu çocuğu ne güzel sövmü$ desin. güzel olan bu esasında. değerli hissedilmek. hande yener mesela. değerli hissedilmesin ertesi gün ölür aynı bülent ersoy gibi. siz de bunun farkına varın.

  ha özetle öl daha iyi.
  ... basak burcu errrkegi
 6. 6.
  rutin bir istekdir sözüm ona hayat hep mersin tersin şeklinde sürdüğü ve peygamber olasıca adam murphy nin kanunları cana itaat ettiği sürece intihar sıradanlaşacaktır.
  ... caklitovna
 7. 7.
  Herkesin ara sıra hissettiği istek. Normaldir.
  ... habilosebik
 8. 8.
  özellikle şu sıralar istediğim olay allah'ım ne olur canımı al #21886021.
  ... caylaktanyazara
 9. 9.
  Tum cagreler tukenmis gibi gozukurken arzulanan sey. Unutmadan her gecenin bir sabahi var.
  ... lesoleil
 10. 10.
  istem sebebi çokluğundan habersiz olma duygudurum bozukluğu.
  -1 ... avil ne guzel uyutuyo di mi ya