1. 11.
    valla bana şimdi sorunlardan kaçmak olarak geliyor ama o ruh halinde neler olduğunu bilemem.. umarım da hiç düşmem öyle bir ruh haline.
    1 ... evreninenmutluazizi
  2. 12.
    Anlık cesaret ile büyük aptallık.
    1 ... endless pain
  3. 13.
    her ikisi de değildir.
    intihar etmek çaresizliktir. canından vazgeçmekten başka çıkış bulamamış demektir. insanlar neler yaşıyor da o psikolojiye geliyor,aptallık demek acımasız bir yorum olur bence.
    7 ... 6yarimdan1tam
  4. 14.
    Hayatın kalan kısmına dair en ufak bir motivasyon bulunamamasıdır..bir insan sevgilisinden ayrıldı diye, parası yok diye, ailevi problemleri yüzünden intihar etmez, etmemeli.. Ama geri kalan hayatında oturup mantıklı şekilde düşününce öncesine oranla daha iyi olacağına dair en ufak bir umudu yoksa intihar kaçınılmaz sondur..
    ... angmar
  5. 15.
    Çokca düştüğüm ruh hali ama biliyorum ki hepsi geçiyor. Bazen o kadar boş ve saçma geliyorki yaşamak ister istemez intiharı düşünürken buluyorsun kendini ama sonrasında en ufak bi gelişme bile seni tekrar hayata bağlayabiliyor zaten günün birinde öleceğiz birkaç yıl kötü de olsa yaşamak ölümden daha cazip geliyor ve insanların tamamı bu dünyaya mutlu olmaya geldiğini düşünerek yanılgıya düşüyor, bu dünya üzenlerin dünyası dostlar.. üzmeyi göze alabiliyorsanız mutluluğunuz sizin olsun.
    ... nightbloo
  6. 16.
    Korkaklık değildir kesinlikle, cesarettir. Eğer intihar korkaklık olsaydı şimdiye kadar çoktan etmiştim aq ama tatlı canıma kıyamadım. intihar sadece bitmişlik, tükenmişliktir. Çaresizliktir. insan artık çıkar yol bulamaz ve hayatına son verir.
    ... rapper256
  7. 17.
    aptalca bir seçimdir.
    ... nothingmust
  8. 18.
    intihar insanoğlunun en büyük başkaldırısıdır. Ne korkaklıktır ne de cesarettir, ikisinden daha fazla bir şeydir bence.
    ... takver
  9. 19.
    Korkaklıktır ve çok büyük günahtır aklınızdan bile geçirmeyin.
    ... misagi
  10. 20.
    Mallık desek evet insanin bazen kafasi attiginda aklindan geçer ama tam bir malliktir.
    ... sqilacci74