bugün

kişinin kendisini öldürmek için geliştirdiği yöntemlerdir. Beşir Fuat Bey'in intiharı çok süper.. Şöyle ki, adam, morfinle kendini uyuşturuyor ve bileğini dört yerinden kesiyor. Yer yer kanıyla intihar mektubu yazıyor.. Ölüme yaklaşırken geçirdiği aşamaları bilimsel olarak anlatması gerçekten delilik mi, soğuk kanlılık mı bilemedim.
biraz kanli fakat serefli bir intihar sekli icin (bkz: harakiri)
en acısızı yoğun bir günün ardından odanıza geçin. bir piknik tüpü alın. iki tane ağrı kesici için. uykuya dalarken piknik tüpünü sonuna kadar açın. sabaha uyanmayacağınız garantidir.

not. sizi merak edenler elbet olacaktır. kapıya dikkat gaz kacağı yazmanız önerilir.
(bkz: soda şisesine oturup ölmeyi beklemek)
türkiye'de yaşamak. bir sürü alternatifin var daha ne istiyorsun.
en tuttuğum yöntem; soda şişesine oturup ölmeyi bekleme
havuza tiner döküp içine atlayıp ateşe vermek.

intihar dediğin acı olur.
Aşırı doz illiomedin ve kardiyak ilaç içip bilekleri verevine kestikten sonra 10. kattan atlamak.

Kesin ölürsün heralde..
morfin aldıktan sonra ikinci kattan kazığa atlamak, inşallah oturmazsınız ölmek yerine ikinci sayfa haberi olabilirsiniz.
etmemenin yöntemlerini arayın bırakın bu işleri ergen ergen bu ne.
harakiri.
küflü peynir yiyip ölümü beklemek.
an itibariyle delice aradığım yöntemlerdir.bu hayat benim için bitmiştir.bedenen ve ruhen iyi değilim.
Gazı aç daha sonra eve küçük bir dar ağacı kur, hap iç ama bunları aynı anda yap. He birde kapıya biri açınca patlayacak silah düzeni kur artık hangisi denk gelirse sayın yazar. Bu da işin en heyecanlısıdır. Eğlenceli ölüm. Acaba hangisiyle öleceksin çok merak ettim ya.
Atatürk'ün nutuk kitabını okuma. Yavaş ama etkili bir yöntem.
(bkz: intihara teşvik suçu)
Akp ye oy ver... Vücudunu bilmem ama beyin ölümü garanti.
görücü usulü evlilik.
(bkz: yeni evliyim eşimde sertleşme sorunu var)
hayatına son verme yöntemleri.

yöntem yerine, sorunlarının çözümünü araştırsan daha iyi olmaz mı? hayat daha karpuz kesecektik modunda takılırken, nedir bu erkenden kalkan misafir halin?
(bkz: kürt komşunun getirdiği yemeği yemek)
görsel
Canlı bombayla CHP gençlik merkezine saldırmak kesinlikle bir intihar yöntemi değildir.
güncel Önemli Başlıklar