bugün

işini özel hayatına karıştırmayan prensip sahibi kişidir.
özel yaşantısında karşılaştığı sorunlara çare bulma yoluna gitmemiş, böle trajikomik bir olaya sebibiyet vermiştir. olabilir o da insadir.
allah rahmet eylesin denilesi merhumdur.
intihar ederken üzerinde taşıdığı 'Din adamlarına psikolojik eğitim verilmesi zorunlu' pankartına bakıldığında kendisini bunalıma sokanların din görevlileri olduğ düşünülebilir.
üzerinde "Din adamlarına psikolojik eğitim verilmesi zorunludur. Kahvelerde ve camilerde verilen vaazlara inanmayın" yazılı bir afişle, 7. kattan kendini bırakan; ciddi anlamda düşündürücü ve bir o kadar da üzücü olayda adı geçen psikologtur.

(bkz: toprağı bol olsun)
ne sebeple intihar edildiği bilinmemektedir. ancak kendi çapında küçük bir show yapmıştır. intihara karar vererek dönen bir kişi olarak diyebilirim ki ben de intihar ederken bu tür bir show yapacaktım. sonverilen şehitleri bahane gösterip taksimde kameraların karşısında kafama sıkacaktım. olmadı. başka zaman nasipse...
(bkz: imam sicarsa cemaat ne yapar)
(bkz: et kokunca tuzlanir ya tuz kokarsa)
kelliğin merhemi olsa bulan başına sürermiş lafına ibret,üzücü bir hadise.
Terzinin elbisesi sökük, marangozun kapısı kırık olurmuş.
Bi bakımdan Mesleğine ihanet eden şahıstır.
(bkz: terzi kendi söküğünü dikemez)
cenaze namazlari kilinmaz herhalde bunlarin. (musluman iseler)
Tam da önünden geçerken gerçekleşen olaydır.Kafa üstü düşmüş paramparça olmuştur.Hala onun yüzünden uykularım kaçmaktadır.
terapistlerinde terapiye ihtiyacı vardır lafını hatırlatan olay.
başkalarına faydası çok,ama kendine bir faydası olmayan psikologtur.
aslında tezat bir durum bunu biliyoruz.
Psikolojik nedenlerdendir.
Terzi, kendi söküğünü dikemez mevzusu olsa gerek.
sanırım dünyanın özetidir.
intihar videosu liveleak'ta yayındadır. kaldıramayan bakmasındır.,

http://www.liveleak.com/view?i=b62_1460649405
belki bir hikaye dinleyip kanına dokunmuştur, bir köşeye gidip kafasına sıkmıştır.

bunu bilemeyiz.
Her ne kadar tartışılabilir olsa da bana göre Terzi kendi söküğünü dikemezmiş olayı. Ne diyelim Allah rahmet eylesin.
silkerim böyle hayatı da, derdini, tasasını da deyip gitmiş heralde abi.

gitmeseymiş iyi olurmuş ama yapacak bişey yok..
Terzi kendi söküğünü dikemez, o yüzden mesleği pek önemli değildir intihar edenin. Ki psikolog ve psikiyatristlerin çoğunun ruhsal hastalıklara sahip olduğu bilinen bir şey.
Sonuçta o da bir insan ve her insanın içinden çıkamadığı durumlar olabilir. Bir konuda uzman olmak hata yapmayacağımız ya da onu hayatımızda tamamen uygulayacağımız anlamına gelmiyor.
Terzi kendi söküğünü dikemezmiş derler...