1. 1.
    "10 yıldır elimden geleni yaptım." diyerek ve arkasında bir video bırakarak gitti.

https://m.youtube.com/watch?v=g-L8EJ62lOA+
    10 ... vasilissa
  2. 2.
    büyük konuşmak istemiyorum ama videoyu da izlemedim, intihar eden insanları anlayamıyorum amk.

ne kadar çaresiz kalırsan kal, kendini yok edeceğine, canını sıkanları yok et. giriş esnasında sisteme eleştiride bulunuyor, devamını izlesek sistemde varolamamış olmanın verdiği bir sıkıntı sebebiyle intihar etmiş olası. bu ne yaman çelişki anne?

git seni bu hallere sokanları öldür kendini öldüreceğine.
    5 -14 ... no god no master
  3. 3.
    allah sabredenlerle beraberdir. bazen sabretmesi çok çok zordur. allah'ın ipine sarılan er ya da geç sıkıntılarına bir çare bulacaktır.
    12 -4 ... sevgikelebegi
  4. 4.
    (bkz: inan avşar)

o güzel insanlar bir bir gidiyorlar.
    3 ... komsunun kaz gorunen tavugu
  5. 5.
    bana ne amk ne yaşadıysa yaşadı. tek yaşayan o mu amk ülkesinde demek istediğim hadise. sanki biz altın küvete doğduk, götümüze gümüş dildo sokuyoruz keyiften.
    1 -4 ... no god no master
  6. 6.
    inşallah ölmeden önce cuckold denemiştir.
    2 -8 ... cuckold erkek
  7. 7.
    Mekani cennet olsun.
    1 -2 ... min son
  8. 8.
    Videonun sonunda “insan insana güvenemetikten sonra yaşamanın ne gereği var ki” diyip derindüşüncelere dalarak veda eden , “böyle bir sisteme öğrencilerimi hazırladığım için vicdan azabı duyuyorum, öğrencilerimin yüzüne bakamıyorum “ diye haykıran ve yediği kazıklara, kullanılmaya dayanamayıp daha kim bilir neler yaşayarak dünyadan göçmüştür.. üzdü...
    7 ... sevimli bir cicek
  9. 9.
    Olmamış. Ne yaptıysa ne ettiyse nereye gittiyse kimden istediyse olmamış yani, olduramamış.

Kendini öldürmek yaşamaktan daha kolay gelmiş, kendi kararını vermiş uygulamış. Üzerine tartışmak, küfürler etmek, eleştirilerinin boşluğu hakkında makale yazmak...bunlar gereksiz bu saatten sonra.
    Umarım acı çekmemiştir ya da pişman olmamıştır ölürken
    3 ... turkuaz haykiris
  10. 10.
    Öncelikle Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Psikolog değilim ama konusmasında n sunu anladım basaramadım diyor. Sosyal medya hesaplarına baktım sanırım oyuncu ya da ünlü olmak için çabalamış verdiği bazı isimler sebebi ile de olamamış. Öğretmenlikte de sistemi eleştiriyor. 14 saat lik sözleşmesi var neden 16 oldu diyor. Şimdi düşünüyorum 2 saat sorun değil ama bana dayatıyorlar diyor. itiraz da etmiş. 2 saat fazla derse girmek bu kadar sorun mu yani elveda video na bunu ekleyecek kadar mı hayatında sorun oldu. Olumsuz birsey diyemem keske istedikleri olsaydı ama olmuyor işte her zaman. Kötü örnek teşkil etmedi mi sizce de. Sanırım hayata kendini ispatlama çabasındaydı onu da bu video ve gidişiyle yapmak istedi. Bizler sistemin yani tümün parçasıyız. Pes etmeden kendimizi düzeltirsek tüm de düzelecektir. Yanlış yapmışsın kardeş vazgeçmek için yeterli sebepler değil anlattıkların.
    2 ... elestirelestirnereyekadar