bugün

çok eğlendim, teşekkür ederim..

:'(
dayanamıyorum, böylesi benim için daha huzurlu, beni iyi anılarınızla hatırlayın....

öyle bir notum olmaz umarım. yani o kadar çaresiz duruma düşmem, umarım.
Üzülmeyin hoşçakalın falan demeyeceğim. Çünkü ben nefes alırken hiç hoş kalmamıştım. Bu yüzden ruhumun son buyruğunu yerine getirdim. Avucumda mavi bir kelebek var. Lütfen onu benden almayın.
alayınızın amına koyayım!
Hayat istediğimiz gibi gitmeyince biz de bu hayattan kendi isteğimizle gidelim dedik, öbtüm kib bye.
Seni sevdim çekildim. Dedim dünya bu kadar.
akanv was here.
Büyük ihtimalle 10-15 sayfalık bir not olur. Acıkcası not değilde kitap oldu sanki ama olsun. Yaşadığım duygusal krizleri anlatırdım. aşık olduğum kişiyede ayrı bir kısım ayırırdım. Yaşarken anlatamadığım her şeyi anlatırdım. Öbür tarafta ağzımı yormayayım sonra. Bunlardan oluşan bir not olurdu.
görsel
Ağzıma sıçanlar sıralı tam liste.
ey insanlar kimseyi kırmayın. para için kimseye kötü davranmayın. birisi size muhtaç olduğu için geldiyse elinizden geleni yapın. size yapılan iyilikleri unutmayın. insanlara ve hayvanlara yardım edin. doğayı katletmeyin. hadi bana eyvallah.
Güneş batarken ardından tepelerin, veda vakti geliyor talat abilerin.
"şarkısı yarıda kaldı
aklı da karıda kaldı
sebep olanların gözü kör olsun."
Ciceklerime iyi bakin.
1 olurdu intihara yüksek not vereceğimi mi sandınız.
adam gelmiş çeyrek asır yaşadım elimi tutan yoktu diyor. üstad bırak yalnız yaşa ne olacak sanki ? ölümde ve doğum esnasında da yalnızdın zaten . her sevgili mutlu değildir . hatta her zengin de bolluk bereket içinde yaşamaz. hayat gariptir . kimi 2500 lira ile mutlu mesut hayatı olur kimi 93739293638282 lira ile mutsuz. kimi dünyalar güzeli bir kadınla mutsuzdur kimi yalnızken mutlu .beşer hayat hepsi gelir geçer .
10 üzerinden 3 belki. benden yüksek not almak zordur, kendime bile iltimas geçmem.
Öbür tarafta görüşürüz.
artık hiç kimse beni yaşamıyor
aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler
korkularım oldum bittim kimsesizdiler
yalnız bir mısra mıyım ıslanıyorum
bir revolver romanımı tamamlıyor
oyun bitti ışıklarımı söndürdüler
yokmuşsun gibi gel öldürmek vakti gel
öteki kapımdan gel bunu açamazsın
üzerime kilitleyip mühürlediler
hem tetik bulun ardında biri olmasın.
bir yerinize kına yakın.
merhaba ben hanginizdim?
Kendinizi sevin. En çokta kendinizi sevip kendinize değer verin.
Herkesi kendim gibi sandım , yanılmışım.
Kolay gelsin ancuklar.
edersem depresyon sebebiyle değil sağlık sorunlarım sebebiyle ederim zaten. (kaldı ki inancıma ters olduğundan aklımı kaybetmediğim sürece etmem). bu nedenle de hani tıp gelişiyordu o. çocukları notunu bırakırım.
beni üzene sesleniyorum geber.
güncel Önemli Başlıklar