bugün

internetten tanışılan kişiye aşık olmak doğru mu diye bir soruyu kamu oyuna sormaktır. *
hayır değil açık ve net...
Snap ten tanışıp çıkan kuzenlerim var benim.
Olunabilir.
zina olmadığı sürece bir problem görmüyorum. şüphesiz zina kötüdür. onun dışında çiftler birbirini sevebilirler.
Connected den tanıştığı kişiyle ciddi düşünüyormuş arkadaşım. ikna edemiyoruz.
Çok yakın bir arkadaşım hocamdan tanıştı, evlenmeyi düşünüyor. Bazen ne boktan bi hikaye desem de insanlar mutlu yani. Bize bok yemek düşer.
Reelde buluşuluyorsa tabiki doğrudur.
Tanışılan yerin neresi olduğu pek de mühim değil kanımca. Tanışırsın, sanalı reele taşırsın, vakit geçirirsin, aşık olursun. Bu tamam. Fakat sadece resmini gördüğün hadi en fazla sesini duyduğun bi insana karşı bişey hissetmek saçmalık. Tabiki hissetmek elde olan birşey değil fakat bi insana ne gözle bakarsan onu hissedersin.
internetten tanışıldığı için aşık olunmuyorsa ne gibi sorun vardır denilesi sorunsal.
Yeter ki aşkı bulun, ne zaman , nerede diye soru soruyorsanız aşk değildir zaten.
Gerçekte aynı şehirde yaşıyorlarsa neden olmasın .
(bkz: )bi de tanismadan oldugunu dusun amk.
Doğrudur. fakat karşıdaki kişi fakeyse, kişinin üzüleceği bi durumdur.
aslında olunur. kendisiyle buluşulur bile. ama her zaman iyi noktalanmaz.

internetten mükemmel insanlarla tanışabilirsiniz. bu kadar mesafeli olmayın. elalemin bulgarına iki bin lira yollayacak kadar salak değilseniz gerçek insanlarla tanışıp sohbet edebiliyorsunuz yani.
aşkı seçebilecek seviyeye erişen var mı aramızda? kimseye güvenmeyin kimseyi de tanımadan yargılamayın. size iyi paradokslar.
Bence değil. Internetten sevgili arayanların bence özellikleri bellidir.Sizden önce kaç kişiye yazmıştır siz de onun için oltaya duse baliksinizdir bence
Acımasız ama doğru.
yanlış, eğer sevgilinizi 10 kişi ile paylaşabilecek kadar geniş seniz doğru. Hepsi için demiyorum tabi benim gibi istisnalarda var ama sayılarımız az.
doğrudur. eğer gerçekler konuşulduysa internetten tanışırken, sonunda buluştuğunuzda bir önyargı olmadan görüşür konuşursunuz. ve mükemmel bir ilişki yürütebilirsiniz.
internetten tanışılan kişiye ilk anda aşık filan olunamaz da, karşılıklı görüşüp ortak bir paydada buluşulabilirse neden olmasın?
Karşınızdakinin fikirlerini önemsiyorsanız olabilir, hayranlık uyandırıcı olabilir ama işiniz cinsel organı, teni ve görünüşüyle ise o zaman zor bu ihtimal.
Hep söylüyorum yine söyleyeceğim. internet artık hayatımızın bir parçası. hayatın bir parçası olması kaderin de parçası haline getiriyor onu. Nerde ne olacağı belli olmaz. interneti ciddiye alın artık. 10 sene önce kafede tanışanları eleştiriyor muyduk ?

Burda önemli olan tanışmayı fiziki boyuta taşımak. Siz karşı tarafta huzur buluyor musunuz ? O zaman kim ne diyor siktir edin.
kişiye değil kişiliğe bakmak lazım.
aşkın doğrusu yanlışı olmaz arkadaş soru bu açıdan ofsayt.
internetten tanıştığın kişiye aşık olunur mu diye sorarsakta sadece online muhabbete aşık olduysanız, geçmiş olsun sosyopatsınız, olmaz öyle şey. fakat internetten tanışıp yüzyüze görüşüp aşık olduysanız, neden olmasın?
derinliğine inip, internetten tanıştığın insanla görüşmek doğru mu diye sorarsanızda cevabım hayır doğru değil olacak.
ama tabi bana göre doğru değil, ayşe'yle ali internetten tanışıp görüşüp, mutluluğa yelken açtıysa da hayırlı olsun der geçerim. bana mı kaldı yahu bunun eleştirisi.*
Kimin umrunda doğru veya yanlış olduğu.
Bence değil, huylusu var huysuzu var. Nice insanların başı yandı internet yüzünden.
Olunur. Cagimizin aski bulma yollarindan biridir. Bu sekilde tanisip asik olan ve evlenen bir suru insan var. Yadirgamamak gerekir diye dusunuyorum. Nasil ki evlenme programlari formatinda ekrana cikan insanlarimiz varsa sosyal medyadan da aski bulmak mumkundur.
güncel Önemli Başlıklar