bugün

ben: hapşırı...
google: 4. evre kansersin, iyilesemezsin, 3-4 ayin kaldi.
faydalıdır. her doktorun da dediği dedik değil çünkü.
en fazla 3 ay kullanılabilir denilen ilacı 1 yıl kullandıran doktorun ayıbını ortaya çıkarıp karaciğerimi kurtarmışlığım var.
Yine iyi, siz hastalık araştırmışsınız da kanser çıkmış. Ben bir defa ilaç araştırdım da kanser oldum amq.
adamlar sana kansersın demıyor kanser belırtılerını sıralıyor sen kendınde o belırtıyı gordun zaman ben kansermısım dıye kendı kendıne teşhis koyu doktorculuk oynuyosun tereyağ.
bu duruma yönelik kaliteli bi sistem var. Semptomları söylüyosun sana muhtemel hastalığını söylüyor. Api da var biraz pahalı sistem belki şu an üzerinde çalıştığım uygulamaya eklerim paralı olarak.
En son kafamın sağ tarafındaki şişliğe baktığımda beyin tümörüm vardı. Hastahaneye gidip mr çekilince doktor yağ bezesi boşver takıl kafana göre dedi.
internetten hastalık araştırmak bir internet hastalığıdır.
Aşk yetmezliğine bağl kronik bir hastalığım var internette bu konu ile ilgili birşey bulamadım.
(bkz: google doktorluğu)
çok yanlış bir şey. mesela bir hastalıkla ilgili bir arama yaptığınızda, çoğunlukla o hastalık için "en ileri derecede ve en kötü" olabilecek tüm görseller ve sonuçlar getirilir. o nedenle psikoloji bozar morali sıfırlar. yapılmamalıdır.
annemin en sevdiği olay.
en ufak bir şeyde soluğu hastahane köşelerinde alırsınız.
dr google birçok branşın ve hastalığın mütehassısıdır.
doktora gitmek varken güvenilir değildir.
yüzümde sivilce çıktı internetten bakayım niye çıkmış acaba.. aman tanrım cilt kanseri. en ufak bir olaya bile en kötüsünü yazarak insanı komaya sokar. ve insan psikolojisi işte bilirsin seni komaya sokacaklarını genede araştırmaya devam edersin. yapılmaması gereken eylem.
baş ağrısı ile başlayıp kanser olarak çıktığınız yerdir.
bu bende de var.
Google>tırnakta leke çıkması>enter

11896376 sonuç bulundu>ilk linke tıkla; Cilt kanseri.

ikinci link böbrek kanseri.

Üçüncü link göt kanseri.
kendi kendinin teşhisini koymak.
Bir baktım ki internetten haber araştırma kanserine yakalanmışım..

Yardım et allahım, dua edin arkadaşlar lütfen.
diplomasız internet doktorlarına dikkat *
Kesin kansersinizdir.
Kanser eder eheheh.
Hastalık hastası işi.
(bkz: hipokondriyak) eylemi.