bugün

teknolojiye ayak uydurmuş annedir.bazen sinir bozucu olabilir.yinede eli öpülesi insandır.
Dantel bahane, kontrol şahane... Tamamen kontrol amaçlı istemiyosa n'oliyim.
Hangi sitelerde dolaniy, ne yapiy, kimle konuşiy...
bazı anneler vardır cidden teknolojiye ayak uydurmuş yeni örnekler peşindedir. Art niyetleri yoktur.
çoğunlukla komşular geldiğinde isterler ve ben bilgisayarın başında olurum. cinnet geçiririm.
anne lluviadır. istemekle kalmamış, ayrıca masaüstü arka planına da dantel yerleştirmiştir.
(bkz: anne bilgisayarı)
yağlı boyaya merak salan ve internetten doğa resimleri isteyen ananenin kızıdır.
can annedir. gelir yanınıza size "evladım açta şunu bir iki örnek bakayım yeğenine" der. kalbinizden vurur sizi. kalkıp yanaklarından öpmek gelir insanın içinden. yapılırda istediği anında.
türk annesidir. eli öpüşesice. bugün beni depresif yakalayınca tepeme çökmüş, önce bir iki şirinlik yapmış ardından "interneti aç da çeyizlik havlu kenarı bakalım" demiştir. ki bu sırada facebook, twitter falan açık. "aha anne açık ya" dememle beraber, kafama bir tane çaktı hafif. sonra ne mi oldu? tam kırk beş dakika, evet evet kırk beş dakika google'ın tüm arama sonuçlarına baktık. elimizde yirmi beşe yakın örnek var. yapacak mı? tabii ki hayır. sırf iş olsun diye yaptı bunu.
eve ilk internet alındığı zamanlardı. bir taraftan baba gelir, solitaire kurcalar, diğer taraftan anne gelip yemek tarifleri ile dantel örneği isterdi.
görsel
komşudan aldığı danteli örnek aşkına fotokopi çektirmek isteyenini gördüm.
anne gibi anne.