bugün

2006 senesinde kapıldığım hayallerimin ta kendisidir. boktan online oyunlardan birinde tanışmıştık. kanımız deli akıyor liseliyiz. onun başka sevgilisi var benim başka reel hayatta. oyun içinde fazla ilerleme sağlamak için evlendik. evli çiftlere oyunda daha fazla puan veriliyor. neyse biz böyle takılıyoruz falan kanka ayağında, oyunda evlenince artık beyinsiz ergen halimizle etkilendik mi birşey oldu. ben ayrıldım o ara sevgilimden oyuna kendimi fazla kaptırınca özel hayatımla birlikte yürütemedim. artık başım bağlı değildi önümde hiç engel kalmamıştı hayaller kurmam için. oyunda sevgili gibi konuşup gerçek hayatta seviyeli şekilde ilerliyorduk. sonra o da nesi? o da ayrıldı sevgilisinden. gerçekte de evlenebilirdik artık. ama tek kusur onun ardahan'da benimse istanbul'da oturmamızdı. neyse iki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş. aşk için ölmeli aşk o zaman aşk madem, biz sadece sabredecektik. neyse onun da benle gönlü varmış ki başladık biz oyun dışında da canımlı cicimli konuşmaya. msn'de de aşkım diyebilmek ne güzelmiş. özgürlük gibi bir şey. durum 1 buçuk sene ilerledi. ben nerdeyse bağlılığımdan evden dışarı çıkmayacam o kadar doluyum ona karşı o da kıskanıyor falan eteğinin boyuna bakayım diyor, ben diyorum ayyy ne kadar beni seven bir erkek. istanbul'dan ardahan'a taşınma hayalleri kuruyorum çeyiz nakliyatını hesaplıyorum sonra çocuğa koyacağımız ismi tartışıyoruz falan derken kavgalarımız ikimizi de yormaya başladı hayallerim yıkıldı zaman ilerledikçe. ayrıldık ordan oraya ilişki mi yürür ya dedim kendime. ama bir buçuk sene sonra dedim. hiç bir kere bile yüzünü kameradan dahi görmeden bu kadar nasıl bağlanmışım şimdi düşünüyorum çocukluk falan değil bu salaklık düpedüz. kendime en çok bu konuları düşündükçe gülüyorum valla bunu yapan insan çocuğum olsa döverken gülerim
güncel Önemli Başlıklar