1. 1.
  Aman allahım ya resimlerde gördüğüm gibi değilse , gibi bir hissiyata büyünmenizi sağlayan. Sizi beyindeki hipotalamus merkesinden daha önce hiç salgılanmamış hormonlar salgılamaya iten , olay ve olaylar zinciri.
  2 ... machinehead
 2. 2.
  En fazla sanal sex yapılası insan ..
  1 -1 ... machinehead
 3. 3.
  gülmek ve eğlenmek için yapılan bir iş. insanın canı sıkıldığında nete girip mutlaka muhabbet edicek bir kızın bulması. buluşulduğunda ise tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilecek bir şey.
  1 ... dokan
 4. 4.
  netten iki kızla tanısmakla arasında yarı yarıya verim farkı olan basarı.
  2 ... palta
 5. 5.
  aylar sonra konuştuğunuz ve tanıştığınız sandığınız insanın adının orhan,hasan,murat...vb erkek isimleri olduğunu öğrendiğinizde kısa süreli şok yaşayıp,internete sayıp sövmek ihtiyacı duymanızı sağlayacak olayların başlangıc hadisesi.Nedense hep kandırılırsınız...
  1 ... berbay
 6. 6.
  buluşmaya karar verdiğiniz kızın buluştuğunuzda şimdiki kız arkadaşınız çıkması.
  1 ... dokan
 7. 7.
  her genç erkeğin rüyası,kabusa dönüşmesi son derece olası bir hadisedir
  1 ... migren
 8. 8.
  eğer tanışan bi kız ise pek de garipsenmeyecek bi durum. tek sorun ikisinden birinin ya da ikisinin de lezbiyen olabileceği ya da değillerse birbirleri hakkında o şekilde düşünme ihtimalidir.
  1 ... redwinemania
 9. 9.
  eğer net üzerinden ilşkiye başlamışsanız ve 3 ay olmuşsa,cep aile vasıtasıyla uzaklarda yaşasanızda bütün gününüz beraber geçiyorsa,webcam,resimler hariç hiç görmemişseniz ve kız mankense adamı şekilden şekile sokan tanışma diyebilirim.kendinizi kasmaktan bi hal olursunuz,diliniz dolanır konuşamazsınız,insanı ya beğenmezse psikolojisi sarar,sonunda da genellikle akla gelen olur.*
  1 ... elendil
 10. 10.
  pek mühim bir hadise değildir.mühim olan 7-8 kızla aynı anda tanışmaktır.**
  ... karga