bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Şuan http://www.smsdiscount.com adlı web sitesi ile mümkün olan hadise.Üst boşluğa mesajınızı alt boşluğada gidecek numarayı yazıyorsunuz ve anında gidiyor.

not:numarayı 00905355555555 gibi yazmalısınız.* *
    60 -4 ... murat 131ini satan erdener abi
  2. 2.
    an itibariyle süper olan beleş msj hadisesi..*
    3 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
  3. 3.
    (bkz: ilaç gibi başlıklar)
    2 ... kevin
  4. 4.
    emin olamamakla birlikte bir yerlerde konuyla ilgili bir uyarı okumuşluğum vardır. uyarı mealen der ki;

o tür siteler, gsm şirketlerinin sitelerinde verdikleri benzer hizmetlerin zorlanarak bedava hale getirilmesi sonucu, bunu gerçekleştirmektedirler.
    (bkz: hacker ana)
    4 ... pilotmont
  5. 5.
    bu tür hizmet veren web siteleri genelde aşırı yoğunluk olması veya beklenmedik ilgi sonucu bir süre sonra hizmete son verebiliyorlar.Bu yüzden bir an önce eşe dosta arkadaşa sevgiliye amcaoğluna çekilebilecek kadar sevgi sözcüğü şiir selam kelam ne varsa çekilmeli ve işin tadı çıkarılmalıdır.
    1 -1 ... murat 131ini satan erdener abi
  6. 6.
    (bkz: beles mısır olsun konturum bitmesin)
    (bkz: sagolasin izocam)
    1 -1 ... mulayim
  7. 7.
    isi olmayan yurdum insaninin sirf beles diye saga sola geyik mesajlar atmasina sebebiyet verecek durum.
    -2 ... radament
  8. 8.
    bunu internetten direk yapmak cok zordur. yapabilmek icin bir $ekilde uyelik isterler. program indirtirler. o degil cep telefonunuzun numarasini teyit ettirmeniz gerekir... o kadar sikinti ya$amaya degmez aslinda...
    1 -1 ... essogluessek
  9. 9.
    en fazla 10-15 gün sonra kesilecek hizmet.

bir çok bedava sms hizmeti veren web sitesi 10-15 gün sonra türkiye'ye verdiği hizmeti keser. sebep çok açıktır. bir tek bizde vardır çünkü siteyi amacı doğrultusunda, gerektiğinde kullanmak yerine "aha bedava buldum, kıçıma da süreyim" mantığı.

itiraf edin olm, siteye girer girmez, ilk mesajı kendi cep telefonunuza atıp, okumadınız mı?
    130 -6 ... trablus
  10. 10.
    ne güzel bir hadisedir ama turkiyeyi listeden sileceklerine emin olduğum hadise. zamanı evvelde şahsen bizzat kendim de test ettiğim sitelerde gördüm olmuyor olamıyor . türkiye sms birliğine giremiyor (bkz: ab ye girmek)
    1 ... zerokey
kapat