bugün

Ağır galatasayar hezimetinden sonra kendimi kaptırdığım olay .

https://artisepetim.com/ ne görsem sitede sepete atıp alasım geliyor.
eğer aynı ürün markette de bulunabiliyorsa kimse kusura bakmasın, tembelliktir.
kuruyemişçiler dışında pek yapmadığımdır. lakin dün çok istediğim bir ürünü marketlerde bulamadığım için ilk kez trendyol'dan almak zorunda kaldım.
En son geçtiğimiz günlerde kasa topladım. En çok işlemciden korktum o da evde yokken gelirse diye. Neyi nereden aldığınıza dikkat edin. Wc kağıdına kadar evimin tüm eksiğini internetten alıyorum bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.
görsel
maydonuzu bile internetten alıyordum ama artık tövbeliyim. şimdi mağazada görerek alıyorsun ikincisi bir sorun oldu mu iyi kötü bir muhattap dükkan var.

daha bugün market sipariş verdim yine hüsran ürün yoksa niye siteye koyuyorsun onu geç zincir magaza mahallede 3 tane yakın market var hepsinde mi yok. geçende ellerinde yokmuş bir ürün listeden düştü bu sefer getirme limiti düştü diye getirme ücretini sapladılar.

x marka ayakkabı alacam beden ölçüsüne göre 43 uygun aldım bol geldi birde sözde marka ayakkabı potlu şekilde tabana tutturmuşlar. gidip pazardan alsam daha kalitelidir.

iade edecem neymis fatura bedeli kargo limitin altındaymış geri gönderirsem kargo ücreti bana girecekmiş. yelekte aldım napak onuda mı gönderek.
Bir görme engelli için süper bir teknolojik kolaylıktır.
Birçok isteğimi internetten alıyorum.
Belli başlı siteler var.

Kurumsal...

Onlarla çalışırsanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Gidip instagram satıcılarından mal alıp “internet çok tehlikeli yaaa” demeyin.
ben sürekli yapıyorum bir sorunla karşılaşmadım.
Özellikle kitap sipariş ediyorum.oldukca ucuza geliyor.
bunun en tehlikeli versiyonlarından biri de aliexpressten yorumsuz siparişi az ürün almak. Riskli.
Şehrinin esnafi kazansın o para döner dolaşır yine senin cebine girer onun için karşı çıktığım bı durumdur
instagram hesaplarından verilen siparişlerle karıştırılan alışveriş. haberlere konu olan ''x aldım hıyar çıktı'' haberleri internet alışverişi değildir, instagram vb sosyal medya hesaplarından telefon ile verilen ve ücreti havale/eft ile ödenen alışverişlerdir. güvenilir internet sitelerinden yapılan alışverişlerde dolandırılma ihtimali yoktur. olsa olsa ürün sorunlu/arızalı çıkar ve birçok site bu durumda müşterinin hakkı olan iade/değişim sürecini sorunsuz tamamlar.
evin kapısına salatalık veya performans arttırıcı ilaç gelmesine sebep olur.
Trendyol elite oldum şu pandemide.
Her şey ihtiyaç gibi geliyor.

Mesela, teslimatı en yakın teslimat noktasından alıp 20 tl indirim kazanıyorum, onu harcamak için 100 tl daha alışveriş yapıyorum.
Böyle bir döngüye girdim.
şu an mecbur kaldığımız olay.
Kargo yolu gozledigim kadar sevgili yolu gözlemedim.
Ucuzdan pahalıya seçeneğine tıklıyorsanız, fakir olduğunuza dikkat çeken alışveriştir.
görsel
(bkz: batağa saplanmak).
Her geçen gün daha sık tercih ettiğimiz ve yorulmadan alışveriş keyfini deneyimlediğimiz harika bir kolaylık.
güvenli sitelerden yapıldığı takdirde insana inanılmaz zaman kazandıran olay. misal az önce düdüklü tencere alımş biri olarak gayet mutluyum.
Çok değil 10-15 sene önce "saçmalık, kim mağazalar dururken internetten bir şeyi görmeden alır ki" derken, bugün bilmem ne cuma kampanyalarında site çökertiyoruz.

Bu kontrolsüz hız çok kişiyi mağdur edecek.
Kolay ve sorunsuz alışveriş.acil ihtiyaclar haric en iyisi.
pandemi döneminde fazlasıyla artmıştır. olan kargo firmalarına olmuştur.