1. 1.
    güvenli bir alan seçilmediği sürece akıl karı değildir, ayakkabı sipariş edersiniz terlik gelir falan filan.
    1 ... ay ve gece
  2. 2.
    insanın basireti bağlanır derler ya, başıma öyle bişey geldi,
    Bir parfüm var, bu markanın gidip yerinden alma şansım olmuştu yıllar önce.
    Sonra istanbulda tek mağazası var, iki yıl önce onlara sorduğumda, artık üretilmiyor demişlerdi.
    Geçen gün nette bu aradığım parfümün reklamı geldi, dedim ki, sanırım tekrar üretilmeye başlandı, şimdi istanbul'daki mağazasına kim gidicek, evime gelsin dedim...
    Fiyatı orijinal fiyat ile aynı, yorumlara orijinal ürün yorumu yapılmış, n11 den aldım bu arada.
    Geldi parfüm, kutudan çakmadım olayı, sıktığımda sahte olmasını anlamam saniyeler almadı.
    Orijinal bir kapağı vardır, inceleyince bildiğin çakma...
    Akılsız başın cezasını ayaklar çeker, elimde sahte parfümle, parfümün istanbul'daki ve türkiyede ki tek mağazasına gittim.
    Üretimden kalktı o parfüm, biz size şunları önerelim dediler.
    Çantamdan janjanlı kutusuyla sahte olanı görevliye gösterdim, bir de ondan ders aldım, neden bilinçli tüketici değiliz diye...bildiğin kadın fırçaladı... Bilinçli tüketici olun diye...
    Hani parfüm gibi şeylere duty freeden sürekli ulaşma şansım olabiliyorken, neden gittim n11 den böyle bişey yaptım ben de kendimi anlamıyorum...kafam başka yerlere gidiyor bazen...
    verdiğim paraya içim yanıyor.. Mağazadan çıktım dondurma yedim üstüne de suyu içtim ve bu aptallığımı içime gömdüm...
    4 ... hostesgorunumlupilot
  3. 3.
    iyi dükkan ile son derece güvenli olan eylem. birçok ürünü piyasanın çok altındadır.

https://www.iyidukkan.com/
    ... dangalak adam
  4. 4.
    Benim gibi mağazada deneyip internetten de alabilirsiniz.Beden dışında yaşanan en büyük sıkıntı adını duymadığınız marka aldığınızda çok da kaliteli gelmemesi.
    1 ... kuticim16