bugün

özellikle alt yazılı izlerler ki yabancı dillerinin gelişmesine katkısı olsun.
Bu sırada başrolün karakterine bürünürler ki yabancılık çekmesinler.
eğer bu dizi supernatural ise değer.
ilkokulda ödevini yapıp sorumluluğunu yerine getirmiş çocuk huzuruna sahiptirler.
mümkünse house md izlemesinler. sonu çok kötü anasını satiim. insan kırılıyor.
Bu sırada yardımcı erkek oyunucun rolüne bürünürler ki yabancılık çekmesinler.
ve etraflarındaki insanlara da bulaştırırlar ki konuşacak, yorum yapacak ortam oluşsun.
interneti sınırsız olan tiplerdir.
en iyisini yapan tiplerdir. adamlar yapmış abi yiğidi öldür hakkını yeme şimdi. bizde polisiye dizilerde zanlı konuşturma yöntemleri sille tokattan, ana avrat kalaylamaktan öteye geçemiyor ne yazık ki. ama elin gevuru bir polisiye dizi yapmış her bölümünü al sinemada gösterime sok, gişe rekorları kırmazsa ben de birşey bilmiyorum.
bir sonra ki bölümde ne olacağını hep merak edildiğinden kendini ancak saatler sonra durdurabilen kişidir.
(bkz: yeni sezon başlasa da izlesek)
(#16028769)
(bkz: koreperver cumhuriyet çocukları)
24 adlı diziyi seyretmeyen tiplerdir. eğer 24'ü izliyor olsalardı sezonun bitimine daha 14 saat olacağı için, 10 saatte bilgisayarın başından kalkmaları imkansız olurdu.
Bol bol bos vaktı olan ınsandır. Kıskanılır.
muhtemelen breaking bad adlı dizinin 5. sezonunu sabırsızlıkla bekleyen insanlardır.
dandik dizi izlemek istemeyen tiptir bunlar. genellikle leyla ile mecnun ve behzat çyi de izlerler.
türk dizilerini görünce ilginç bir havaya girip begenmeyen kişilerdir. bazilari var artik türkçeden nefret edip facebookuna hep ingilizce durum paylasiyor. bazilari var normal dizi gibi izler onlara lafim yok ama türkçe kelime duyunca ergen triplerine girip yok böyle yok şöyle diyenler mümkünse beyinsiz göçünü başlatim amerikaya gidin hep akillilari aliyolar burdan azicikda aptallari alsinlar.
Tv'de haber izleyip moral bozmaktan ise internette 10 saat dizi izleyip daha guzel bir gun geciren kisidir.
smart tv ile izlemiyorlarsa sırt ve boyun ağrıları yaşayacak olanlar. öte yandan ya ne izleyeceklerdi, akasya durağı mı misal? elbet yabancı dizi izleyecekler.
yalnızdır yapcak bişey yoktur vakit öldürmesi gereklidir ondan yapar yoksa niye yapsın abi ?!?!
diziyi izlemek için bir sezonun bitmesini bekleyen, sonra toplu izleyen tiplerdir. adamın dipleri midir bilemem ama sinir oluyorum bu azimlerine. dizi düşünce izleyeceksin hacı.*
çok var aslında o tür saçma tipler. işin suyunu çıkartırlar.
öyle birini bende tanıyorum. mal oldu çıktı çocuk.
10 saat olmasada bazen yaklastigim birde dizi degilde film olunca iyice bi kendimi gordugum tiptir.
Diziden birkaç replik öğrenip kadına bayana hava amaçlı olması mutebel ama gerçektende yabancı dilini geliştiriyorda olabilirir.
yapacak daha iyi birşeyin ve türkiyede 10 saat izlemeye değer hiçbir dizinin olmamasından kaynaklanan durumdur.
dün 220 bölüm artı shippuden serisi olan narutoyu izlemeye başlamış olan ben.
güncel Önemli Başlıklar