bugün

artık çoğu şeyi internetten araştırıp, ona güvenip hareket ediyoruz ya. işte bu konuda uğradığımız hüsranlardır.

lan ben yedigölleri araştırdıydım. nasıl gidilir falan filan. 10 sene oluyor. o zman baktım bolu ya 40-50 km falan. tam aklımda değil şimdi. lan dedim tamda bolu ya gidicem orayı da gezeyim.
neyse e6 da yedigöller tabelesını görünce saptım. iyi gidiyorum falan. sonra yol aniden toprak ve mıcırlı yola dönüştü. sonra virajlar başladı. dön baba dön. ebem sıkıldı gidene kadar. tamam doğru 50 km falan ama muazzam zor bi yol.

gerçi güzellikleri görünce unutuyorsun ama bi ara nedeyese yarı yoldan dönecektim.
Baş ağrısı diye aratırsınız, kanser olduğunuzu öğrenirsiniz.
gaz lambası hüsranım.
gaz lambalarına acaip hastayım. seviyorum. çocukluk anılarım var, kendisiyle.
uzun zaman aradıktan sonra bi dükkanda buldum aldım lakin içine koyacak gaz yok. hiç bi yerde satılmıyor. internette gaz lambası sevenler falan var, epey. baktım onlardan biri gaz bulamazsanız, zeytinyağı da iş görüyor diyor.
koydum zeytinyağını lambaya, başta güzel yanıyor ama 5 dk sonra sönüyor, meret.
sonra bi nalburda başka biey ararken gaz yağı da buldum. aldım. lambaya koydum fekat yağ fitili kapladığı için gene aynı. hemen sönüyor lamba.
artık fitili uzun uzun yıkadım da lambam yandı.

yazmayın oolum böyle yanlış şeyler, internete.
Geçen ekşide torku bira çıkarmış diye başlık vardı. 1 kaç Sayfa ciddi ciddi herkes yazmış. Ben de gerçek sanıp arkadaşıma söyledim, ama olay yeri kalabalık 10-15 kişi var. Troll olduğunu söyledi olayın ve benim buna nasıl inandığımı sorguladı. işte yer yarılsa da içeri girsem dediğiniz an böyle bir şey sanırım.
güncel Önemli Başlıklar