bugün

bende de olan durum. 2 sene ilişkimiz olmuştu sonra.
olur mu olur, ama iş çok uzun sürerse, mesela iki üç yılı aşarsa, ikiniz de sıkılıyorsunuz. Ama pek de bir şey fayda etmiyor, internet üzerinden tanıştığınız kişi ile aşk yaşamak gibi, ezik işlere girişiyorsanız zaten internet dışında alternatifiniz olmadığı içindir.
(bkz: bunlar hep seks)
(bkz: işte bunlar hep yokluk)
Benim arkadaşımın başına gelen durumdur.

Kendisi en son 3 sene kadar önceleri ciddi aşk meşk olaylarına girmişti sonra yok ı ıh bulamadı bi sevecek kız. Aslında bunun sebebi bi güzel kız yok olması gibi genel geçer şeyler değildi. 3 sene önceki o mal öle bi sırtından vurmuştu ki şimdi her karşısına çıkana güvenemez duruma geldi garibim. Şu an çok büyük bir aşka susamışlığı var kendisinde. Bu açlığına da internetlerde bulduğu kızlarla konuşarak tatmin olmaya çalışıyor. Ama ama ama nereye kadar. Dolarmı o fıtrattaki aşk boşluğu? Gözlerinin içine bakarak seni seviyorum, sana güveniyorum, sana ömrümü adıyorum demedikçe kendisini nasıl mutlu edecek ki. Ayrıca elinin altındakilere de güvenmeyip internettekilere de güvenmesi başka bir çelişki. Neyse ya inş gönlünüze göre biri çıkar karşınıza daha ne diim..
Abla 28 yaşında ama sosyal ortamı kalmadıysa demek.

Olabilir burası dünya.
günümüzde pek çok kez görülen buna rağmen absürt duran bir durum.
spoiler
https://eksisozluk.com/entry/72270919
spoiler

Ekşide ne aşklar dönüyormuş lan. 4 yıl tıp okuyup evlenemeyenler var, adamlar 4 yıl çaylaklık bekleyip evleniyor, vay amk.
(bkz: erkek sepeti com)
imla hatası yapan yazarı uyarıp evleneni bile oldu burada.

insan gerçekten hayret ediyor.
Bir de bunun;
(bkz: uludağ sözlükte tanışılan kişiye aşık olmak) versiyonu var düşman başına.

Üç hatun bir de beyefendi düşürdüm buradan. Yazın hepsiyle beraberken güzel bir fotoğraf alıp zall'a haremime sağladığı katkılar için teşekkür edeceğim.

Her ay kendileriyle Miniminnak zirveler yapmak dileğiyle...
Esen kalın.
ihtimal dahilinde olabilecek şeydir. Evet.
Gayetle yaptım ve oldu.
zaten burada toplanma amacımız da bu değil mi *
eski mektup aşklarının günümüz teknolojisine uyarlanmış halidir. vaktiyle olmuştur, hala olmaya devam etmektedir ve gelecekte de olmasında sakınca yoktur.
her ne kadar bunu normalize etmeye calissaniz da, her iki taraf icin de "abazaliktir". Basarili ornekleri de vardir, basarisiz olanlari da vardir. Ama bu yokluk oldugu gercegini degistirmez.

Ayrica bunu saklamaya calisir insanlar genelde.
ben 2011 yılında rast geldim bu olaya 6 ay yüzünü görmedim. ve şu an hala birlikteyiz a dostlar ön yargılı olmayın la
olabilir.
O kişiyi kanlı canlı karşında görene kadar yapılmaması gereken bir olay. Devecialpay çıkabilme ihtimali bile vardır.
genelde hüsrandır sonucu bu tür aşkların.
sınanıyoruz kardeşim .
düşman başına bile demeyeceğim bir olay .
Anıl ilter böyle evlenmiş. sanırım kadın twitter üzerinden ulaşmış ve buluşmayı teklif etmiş. Oluyor, olmaz diye bir şey yok.
Günümüzde internette tasinisip evlenenler dahi vardır internet caginda yaşıyoruz. Eğer yüz yüze görüşüp hayatımızda iletişim halinde bulunduğumuz birine aşık olursak bu gayet normal ancak hiç gorusulmeyen birini sevmek ciddi sorun.
normalde tanışıp manyak iyi anlaşacağın insanlarla şartlar yüzünden mesajlaşma üzerinden tanışıyorsun sonra fikirlerini,tavırlarını,sohbetini muhabbetini sevdiğin birine dönüşebiliyor neden olmasın ama lütfen görüp buluştuktan sonra boyut atlasın dönüşsün,kaptırmayın
Yüz yüze tanışmadan ne gördük ki internettekinden ne görelim..
güncel Önemli Başlıklar