bugün

aptallıktır, mallıktır. yahu senin böbrekçiğini çıkarıp kediciklere vermeyeceği ne malum ?!?!
harbi saçmalıktır.

insanlar internet üzerinden tanıdığı insanlarla tanışmalı.
Tanidik biriyle tanisilamayacagina göre saçma olmayan saçmaliktir.

(bkz: açacağın başlığa tüküreyim)
saçmalıktır. tanıdığın biriyle tanışmak gerekir çünkü.
heyecan verici bir eylemdir. olabilitesine inanmazdım önceleri ama sonra sonra mantıklı gelmeye başladı. tüm tanışmaların tanımadıklarımızla mümkün kılındığı gerçeklikte neden kabul edilmiyor anlamış değilim.
hayat büyük konuşmamayı öğretir insana.

bu sebeple büyük konuşmuyorum ne kadar saçma sapan bir şey olarak görsem de.

iddialı konuşanların akibetinin de çabalı çifteli atasözümüz olacağını düşünüyorum.
bugün ciddi anlamda dostum diyebildiğim tek insanı bundan 11 yıl önce internet vasıtasıyla tanımıştım, olmaz diye birşey yok.
güzelliği.
tanıdığın biriyle tanışmak kadar saçma olmayan durum.
saçmalık olarak görmediğim durumdur.
iyi forumlar.
Karşılıklı yıllarca oturduğumuz insanları ne kadar tanıyoruz? Ya da en basitinden annemizi, babamızı, kardeşimizi? Gerçekten kimi tanıyoruz? Tanımanın kriterleri ne?

Bu yüzden nerede tanıştınığınız çok da fark etmez. "Tanıyorum" deriz "seni tanıyamamışım" diyene dek.
tanıştıktan sonraki ağır abi davranışları her zaman a:DASDGF:ASDF diye gülerken şakaların arkasına * gülücükleri koymalar falan boku bokuna hiç gerçekte görüşemiyecen bi kız için olmadığın gibi davran dur.

önceden en azından kontör gönderip sanal seks webcam sex falan yaptırılıyodu.

artık hiçbir anlamı yok buralarda zaman kaybetmeyin bayramlıklarınızı giyip gidip bir cafede karıyı kızı kesip kısmetinizi arayın.
Anladığım kadarıyla fiziksel olarak gormeden tanismak sacma bulunmuş. Zirve denen toplantılar bu konuda bir gösterge olabilir. Zirveden mutsuz ayrılan sacma bulabilir. Ben bu sözlükte zirveye katılmadım ama ilginç insanlarla tanıştım ve son tahlilde mutsuz değilim.
Meme atar umuduyla yapılan riskli eylem.
güncel Önemli Başlıklar