1. 1.
    forum,kulüp,chat aracılığıyla tanışmış,birbirleriyle anlaşmış,aralarında bir sıcaklık başlamış,sonra bir gün buluşmaya karar vermiş,birbirlerini beğenmiş,beraber olmaya başlamış ve evlenmeye karar verip evlenmiş kişilerdir.yaptıkları iş çok büyük cesaret ister.allah mesut bahtiyar etsin.
    4 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    günümüzde artık internetin de tanışma yollarından birisi olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda bu şekilde tanışıp mutlu mes'ud yaşadıklarını öğrendiğimizde şaşırmayacağımız insan grubu.
    2 ... tutunamayanlardan
  3. 3.
    şahsım tarafından da gerçekleştirilecek olan evlenme çeşididir.
    2 ... martyns
  4. 4.
    arasıra aklımdan geçen, en azından annemin kız bulmasından iyidir diye düşünmeme sebep olan durum..
    3 ... jeun turco
  5. 5.
    EVLILIGIN SONUNDAN HAYIR BEKLEMEMEKTIR.ZATEN EVLENILECEK INSAN DA INTERNETTEN CIKMAZ DURUMUDUR.
    2 -4 ... no promise
  6. 6.
    (bkz: tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş)
    1 -1 ... worldlike
  7. 7.
    nickname ve fotoğrafa aldanmadan, öncelikle karşılıklı olarak bir kez görüşmeden yapılması sakıncalı olan eylem... (bkz: kardeşini gösterdiler ablasını kaktırdılar)
    5 ... asabi
  8. 8.
    (bkz: sanal aşk)
    2 ... lilith
  9. 9.
    iLGiNÇ iZDiVAÇ YÖNTEMiNi SEÇEN KiŞiLER. iLGiLENENLER iÇiN
    176 CM BOYUNDA, 73 KiLO, ATLETiK YAPILI, ORTA YAŞLI FEKAT, YAŞINI HiÇ GÖSTERMEYEN BEYiM. iLERi YÖNELiK (1 HAFATA FiLAN) CiDDi 18-28 YAŞ ARASI BAYANLARLA ARKADAŞLIK YAPMAYI iSTiYORUM.
    RUMUZ:SANALDAN SEV BENi...
    NOT: DALGAYA SARDIM DiYE, OLABiLiRLiĞiNi YADSIMAYACAĞIM OLAYDIR BU. NETiCESiNDE SANALDA KARŞILAŞILIR AMA, GERÇEKTE TANIŞILIR...
    3 -2 ... karga
  10. 10.
    90 60 90 vücudum var
    doya doya bitmez tadım var.
    kendime arkadaş arıyorum
    bana uyacak dediği mi yapacak...

bankada parası ve öğretim görevlisi olması şarttır.
    2 ... internettin