bugün

dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir konuda açılan anketin içinde yer alan kişilerden biri türk ise, türkler olarak dünyanın dört bir yanına yerleşmiş olduğumuzdan oylarımızla kesinlikle onu birinci yapmamızla hayat bulan tespit. konusunda her ne kadar başarısız olsa da, sanırım türklerin kanında olan milliyetçilik olgusu bu konuda oldukça ağır basıyor.
şiddetle katıldığım hadise. sanırım artık millette bu durumu çözdü ve bizi anketlere pek almıyorlar eskisi gibi en son dünyanın en iyi futbolcusu anketi vardı bayada saygın bir site yapıyor diye hatırlıyorum şuan ama tam aklımda değil ve sonuc bilin bakalım sonuç ne çıktı.

tabi ki hakan şükür hemde ikincinin aldığı oyların neredeyse iki katını almıştı zavallı pele ilk ona anca girmiş böyle enteresan bir durum genlerimizle alakalı bi sorun var sanırım bujiler mememi yapmış ne yapmış son olarak acı itirafta bulunim modemi açıp kapama yöntemi ile ip numaramı değiştirip 3 5 kere de ben oy verdim 3 5 miydi tam hatırlamıyorum biyerden sonra kendimi kaybetmiş olabilirim.

(bkz: ah şu çılgın türkler)
(bkz: şeyh uçmaz mürid uçurur)
dünyanın heryerinde türk olmasından dolayı yaşanan durumdur. örneğin eurovision'da kimse kendi ülkesine oy veremiyor. ama unutuyorlarki almanya,fransa,hollanda,ingiltere gibi ülkeler binlerce türk ile doludur.
bir sürü devlet kurduran özellik budur.
diğer insanlara karşı bir durum değildir. isteriz ki başımızı sokacak bir evimiz olsun. çünkü çoluk çocuğumuzu severiz ve güven içinde olsunlar isteriz.
internette içinde türk olan bir anketin, mail mail dolaşmasıyla elde edilen sonuçtur. "vatanını seviyorsan tıkla, 1427 kişiye gönder, bütün dünya bu anketi takip ediyor" sloganlarıyla yurdum insanının mailine defalarca gelir anketin linki.. sonuç; favori biziz..
buda türklerin boş işlerle ne kadar çok uğraştığını gösteririr.
atatürkün her liderler değerlendirmesinde en büyük lider ilan edilmesi buna örnektir... belki de değildir...
türk olmanın özelliklerinden biridir. birbirimizi kollarız ve yabancılara karşı destekleriz. neden bir türk olmasın diye düşünürüz ve ona göre hareket ederiz.
(bkz: bild - en iyi kaleci kim)
(bkz: volkan demirel)
daniel alves ve sabri sarıoğlu arasında hangisi daha iyi sağbek denilse, kesinlikle sabri'nin kazanacağını düşünmeye gark eden kural.
(bkz: emre aydın)
(bkz: mtv video music awards)