1. 1.
    bir çoğu ateist olur, her gördüğüne inanir ve tapar.. lakin biz kibrimize yenik düşüp yinede kalktik.
    1 -1 ... ikinci nesil yazar
  2. 2.
    kendine inanmaya yetecek iradeye sahip değildir.

ha bir de bu insanlar insanlara kulaktan dolma bilgiler vererek ortamı kızıştırmaya çalışırlar.
    1 ... muslimaid
  3. 3.
    Ak koyunculardandır.
    ... igeceyim
  4. 4.
    Doğruluk payı olmayan bilgiler ile iddialaşma çabalarına girerler bu tip insanlar.
    internetteki bilgilere göre bir baş ağrısı insanda tümör olduğuna işarettir, ufacık bir hastalık insanı kanser yapar. Bu bilgilerden yola çıkarak bu tip insanlara başım ağrıyor denildiği zaman "aa başında tümör olabilir" diyerek insanın moralini bozarlar.
    Özellikle de sosyal medya ağlarının daha da yaygınlaşması ile birlikte doğruluğu olmayan bilgilerin kaynağı olarak facebook, twitter, instagram gibi sosyal platformlar gösterir.
    internette her gördüğüne inanan insanlar ile ağız dalaşına girmek yerine, he deyip geçmeli insan. Mevlana boşuna dememiş "cahil ile girme münakaşaya. Ya siniri zıplatır tavana ya da yazık olur adabına."
    ... cocuguolmayanlarnsukursebebiym
  5. 5.
    kendime bile inanmamayı öğretti sanal sahtekarlıklar.

diri-iri ve beyaz memelerden bahsettiğim her saniye, kazağımın yaka kısmına işaret parmakları takıp ileri doğru sündürüyorum yahut gömlek giydiysem ilk 3 düğmesini açarak kontrol ediyorum memelerimi ki; "yalan mı söylüyorum yoksa gerçek miyim" sorusuna görsel destek sağlayabilmek için. neyse ki çok dürüstüm bu konuda.

inanmayın herkese yavrularım.
    2 -1 ... liliith
  6. 6.
    saftir, kiyamam insanidir. sorgulayin biraz ya.
    ... laura arual
  7. 7.
    saftır ya da tam anlamıyla maldır. gündeme düşen bir şey olduğunda anında sazan gibi atlayan insanlar var. gerçekten var. şaşırtıcı geliyor bana. doğruluğundan emin olmadığım, elimde kanıt olmayan ya da buna benzer şeyler olmayan hiçbir şeye inanmam. ah bu internete hele hele hiç güven olmaz çucuklarım.
    ... son feci kedi