bugün

görsel
- askdhaodıjakdkağda
- aahahahahahaha
- koptum ahasashdahdjhda
- sie kezo
bunlardır.
= hello buyan danissakmu?
misal sözlükte:
+ entryn çok güzel olmuş. lakin hedere hödörö vik vik vik (bunu yazan benim)
- yanlış alarm panpa ben de erkeğim =)
+ ...

şimdi burada bir şerh getirmek istiyorum. bu yazışmaya ne tür bir cevap verirsem vereyim artık geri dönüşü olmayan bir yola girmişimdir. "olsun canım" desen gay meyilli anlaşılabilirsin. "tamam" diyip konuşmayı kessen hakkaten abazaymışın da öyle mesaj atıyorsun gibi algılanacaksın. "aa ben de erkeğim" diyip salağa yatmak var ama o da kitaba sığmaz.. en iyisi okumazlıktan gelip "o değil de bi bratu vardı ne oldu ona" diye yeni bir konuya geçmek.

sen nasıl bir şeymişsin internet.. zalımmışsın, bambaşkaymışsın..
genellikle facebook gruplarına yorum yazan kızlara erkekler tarafından atılan mesajlardır.
Sonuç ne olursa olsun bir iki abaza mesaj attı diye türk kızı kendisini anlık olarak rus kızı zanneder ve ego tavan yapar.
Yapmayın etmeyin internetten onu geçtim fotoğrafla nasıl aşık oluyorsunuz lan!
-mrb
-mrb
-naslsn
-slm
abartisiz bu şahis her ay 1 mesaj atar, mesaj attigi şahis tarafından da dalga gecmek amacıyla engellenmez tabi ki. ama adamda ki sabır kimsede yoktur eminim.
aslında böyle sitelere gelip kızlara filan mesaj atmak hiç benim tarzım olmayan şeylerdir ama bir arkadaşım gerçekten de çok ısrar etti o yüzden size bu mesajı atıyorum, ben hiç sevmem böyle şeyleri ama arkadaşımı kıramıyorum işte.

yukarıdaki mesaj gerçektir.
'elimi sallasam ellisi mi dersin yoksa bana bir merhaba mı dersin?'
facebookta diğer mesaj kısmını çok geç farkettim. bunun üzerine orada bir elemanla geçen diyalogu aynen aktarıyorum.
abazan: bu akşam bana tavsiye edeceğin bir film var mı?
mojo: bilmiyorum film izlemiyorum.
abazan: peki hayatının 3 filmi ne ?
mojo: bimiyorum .
abazan: haneke severmişsin öyle okudum ben?
mojo: bilmiyorum.
abazan: ben bir şey biliyorum..
abazan: çok güzelsin filmi siktir et. beni ekler misin ? iyi akşamlar..

edit: bilmiyorum yazcaktım da.. kıllatmaya gerenk yok.
--spoiler--
"olum ağzını yüzünü siktirme liseli misin oç"
--spoiler--

ihlal bildirildi güzel kardeşim çaylaklığın hayırlı olsun.

ne atacaklardı amk, memelerim mi vaR?
- nabıyon la keraneci?
- nerelerdesin lan hayırsız?
- olum gene kimin canını yakıyon lan?
- tamam lan tamam sen kazandın gene.

varyasyonlarındaki mesajlardır. ha kızlara gelenler ise;

- slm çok güzelsin tanışabilir miyiz?
+ abazaaaa.

ulan cesur olanı terslerler, açılmayana pısırık derler, ne istediklerini bir bilseler ona göre bir yol çizseler...
kezbanların yeni sidik yarışı.
-bana 5 abaza msj attı kızıeemm.
-sen ne diyosun yaa bana 8 abaza msj attııee xd xd.
yaşanmışlar klasiğidir. Slm napıyosun laflarının sıralanarak eğer kız isterse devam eden konuşmadır. Sonunda hatundan cep numarası istenir. Eğer hatun numarayı vermezse adam çektir gider.
HELLO HOW R U? CAN U SPEAK ENGLISH? (işin garibi bunu yazan türk, yazdığı kişi de benim yani!)

ben seni eklerim arkadaş! (kadir inanır stayla)

awa r yu? var bir de çözebilmiş değilim.
"ben o kadar güzelim, o kadar harikayım ki abazanlardan yakamı kurtaramıyorum" altyazısını bulabileceğiniz mesajlardır bunlar. oysaki ben de bir kadınım. bana da mesajlar gelse, bana da övgüler düzülse, çok kıskanıyorum şu an sözlük, elim ayağım titredi yeminle.
facebook kastı whatsapp var mı?
facebook kastı msn var mı?
henüz ele geçmediği için varlığına inanılmayan mesajlardır.
'faillllllllllll'

bıktım oğlum. *
"sen cennetten mi kaçtın canım ya"

apaçi vol 1.
kesinlikle gerçektir.

ben okudukça çok eğleniyorum, siz de eğlenin deyu koyuyorum. buyrun efem.

--spoiler--
SaBaH cigi yaGMı$ üSTüNe bır Gül MiSaLi seN GüLLer güZeLiNe SeLaM VeRSem alır mı acaBa...? Selam NaSıLSıNNN ...?

(bkz: kıro bu)

--spoiler--

--spoiler--
hadi canımmm ; insanoğlunun bu kadar güzel olanıdamı varmış * ))))))))))))))

--spoiler--

--spoiler--

bu resımdekı sen olamasın bu resımdekı anca bı prenses olbılır eger sensen demekkı sen bı prensessın
(bkz: arkadaş çok zeki)
(bkz: düz mantık)
--spoiler--

--spoiler--
Bi insan anca bu kadar tatli masum sirin vede melek yuzlu cikabilirdi masallah demekten baska birsey bulamiyorum.. Tatli bayani tanimak istesem vede rica etsem beni arkadasi olarak eklermi...
--spoiler--

--spoiler--
BiR DiLiN BÜTÜN SÖZCÜKLERiNi KULLANSAM BiLE SiZDEN NE KADAR ETKiLENDiGiMi TARiF EDEMiYECEGiMi BiLiYORUM GÜZELiGiNiZ KARŞISINDA PARMAKLARIMA HAKiM OLAMADIGIM iÇiN ÖZÜR DiLERiM, AMA BiR SiGARANIN AYDINLATABiLECEGi IŞIK KADAR DAHi OLSADA SiZi TANIMAK iSTEMEK SUÇMUDUR _?

buna ne kadar güldüğümüzü hatırlamıyorum.
--spoiler--

--spoiler--
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, Duyduğum en derin sevgi senin eserin, Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,Ve kurduğum en güzel hayal sensin

bildiğin kopi pest yapmış. insan kendi cümlelerini döker lan.
--spoiler--

şimdi oturun halinize yanın. türk kızlarına bok atılır hep. bu adamların çoğu iğrenç, sakallı beyaz atletli herifler.
diğer mesajlara yolluyorlar, tanımadığın adamların mesajları oraya geliyor işte. neyse. sanırım hesabımı kapatma vakti.

edit: vikvikleyen kızlar hakkaten komik. katkıda bulunun salak salak, erkeklere yaranmaya çalışıp bana laf çarpmayın lan. ay itici bunlar.
+selam çok güzelsin
-ne zaman gördün?
*
cevap vermemeniz gereken mesaj türüdür, rahatsız eden nitelikteyse tabi. cevap verilmemesi gerekenlere örnek verelim:
"gözlerimi;
gün ışığını, bir bebeğin yüzünü, bir kadının gözlerindeki sevgiyi görmemiş bir adama verin.
kalbimi;
kendi kalbi ona acı vermekten başka bir şeye yaramayan birine verin.
sızınle tanısmak ıcın bana bır sans verın msn zystemofadown_mes@windowzlive.com* eklersn sevinirm"
-cevap verilmemiştir. belli olduğu üzre, şiir kısmı kopyala yapıştır, alttaki iki satır kendi yazısı. çok şey söylemek isteyebilirsiniz ama kendinizi yormayın...
daha beter bir başkası için;
"bana huzur verecek tek şey o iki bacağının arasındaki et parçası"
-buna da cevap verilmemiştir. ne cevap vereceksiniz ki buna? küfür mü edeceksiniz? gereksiz...
bir de cevap vermeyi deneyelim bakalım:
"merhaba bahar gozlu nasılsın nasıl gidiyor hayat" (soru işareti bile yok. ama biz yine de cevap veriyoruz. acaba ne olacak?)
"merhaba,
iyiyim, teşekkürler. siz nasılsınız?" bakalım cevabımızdaki ciddiyeti anlayacak mı?
"tsk ederim bahar gozlu senden her mesaj geldigin bahara calar her mevsim" (hı hı evet..) devamında cevap verilmez tabi.

bir de inatla cevap vermediğimiz mesaja örnek verelim:
1. mesaj: "slm"
-cevap verilmez.
2. mesaj: "merhaba nasılsın"
-cevap verilmez
3. mesaj: "ii geceler needen bi cvp atmıyosun ya hayalet gibisin amk "
- ahah cevap verilmemeye devam.
4. mesaj: "merhaba nasılsınn" (başa sardı)
-amk dedikten sonra tekrar merhaba diyene cevap verilmez tabi
5. mesaj: "ii geceler nasılsınn" (inatçı çıktı)
- cevap verilmez.
6. mesaj: "merhaba hayatımm nasılsın" (oha!)
- bundan sonra cevap versen de ayıp olur zaten. (ignore)
reel hayatta bir bayana selam dahi verememiş,bırakın yanına gitdip konuşmayı uzaktan bile bakışmak onun için bu kadar lüks olabiliyorken,sanal ortamda hiç olmadıkları kadar cesur,arsız ve oldukça açıklar.

aslında kişi ( bence) sanal ortamda oldugu gibi görünür çünkü çekinmesini ve kendini geri çekmesini gerektirecek bir sebep yoktur.
kasmaz,utanmaz ne istiyorsa ve nasıl istiyorsa o şekilde davranır.
hani sanal alem diye nitelendirdiğimiz dünyanın içindeki insanlara guvenmiyoruz ya,güvenin arkadaşlar zira oldukları gibiler.

birebir görüşmenin ve tum görüşmelerin pc başından yapılacak olmasının verdiği rahatlık ile erkeklerin arsız yönlerinin dışa vurumudur bu mesajlar.

(bkz: camda soyunur musun)
(bkz: uçurayım mı seni bebeğim)
(bkz: evli misin grup yapalım mı)

gibi gibi... sürer gider bu.
kız mısın.
x- gerçekten böyle bir etkiniz * var mı ?

-- var anacım denemek istermisin."bsg"

not:beni acaip şekilde, bu şapşalı maymun etmeye teşvik eden bir sorudur. çok uykum vardı uğraşmadım. uykumu bir alayım dünya kaç bucakmış görecek allahın izni ile. * *