bugün

akp kayseri milletvekili ismail tamer'in oğlu olan namık tamer isimli akp çocuğudur...

buyrun kaynak;
https://twitter.com/avras...tatus/1243846043504128000

görseli;
görsel

vekil çocuğunun paylaşımı;
görsel

resmen ön sipariş topluyor.
parayı veren düdüğü çalar hesabı. ön sipariş yazdıranlar test kitlerini alacak.
peki ya diğer vatandaşlar?

her gün daha kötü ne olabilir ki derken, her geçen gün daha kötü şeyler oluyor.

yazık...

bu arada internetten covid 19 test kiti satan bu çocuğun babası size bir yerden tanıdık geldi mi?
düşünün bi, zorlayın hafızayı...
bulamadınız mı?

işte oğlu covid 19 test kiti satan akp milletvekili ismail tamer;
görsel

feto'nun hemen sağında ayakta duran vekil.
yani fetö'nün sağ kolu.

şaşırdınız mı?

şaşırmayın. sözkonusu akp ise her şey mümkün arkadaşlar.

sanırım koydum hepinize, ben gidiyorum, eyvallah...

edit: sıçma eylemini yukarıda gördünüz, şimdi de sıvamışlar.
internette ön sipariş alınır yazarak bunu paylaşan akp çocuğu şöyle bir açıklama yapmış;
görsel

paylaştığı şeyin altında "ön sipariş alınır" yazdığını görmemiş. bak sen yazık ya yavrucağa...
eğer doğruysa çok büyük şerefsizlik.
görsel
bu kitler bakanın da açıkladığı gibi tanı koyamayan, yani ilk parti gelen bozuk kitler. hem kural tanımaz, hem sahtekar bu şeref yoksunları.
1 - akp
2 - akp'li vekil
3 - gayri meşru durum
4 - adam kayırma.

neye şaşırıyonuz onu anlamadım. akp türkiyesinde masum kalıyor bunlar artık.
ulan insanlar açlıktan yokluktan sokaklarda peçete satıyor simit ve sayre sokak satıcısı dolu bu vekilin oğlu ise sırf babası ak partili bir vekil diye nasıl şartlara sahip insanların test yaptırmaya muayne olmaya parası yok bu çocuk babasının devlet den çaldığı daha doğrusu devleti yönetenlerin halkın parasıyla alıp akpli vekillere yandaşa dağıttığı halktan çaldığı test kitlerini zengin kitleye satıyor adeletin bumu dünya. halkın parasını çalanlar kahrolsun elbet birgün bunun bedeli sizden sorulacak.
kural 1-1000 : hiçbir akepeli hiçbir suçtan kınanamaz ve yargılanamaz.
Zamaninda bakan unakitanin ogluda kuș gribi zamaninda likit yumurta ile voliyi vurmustu, birde yurt dișindan mısır aliminda vergiyi bir sureligine kaldirip tonlarca mîsır ithal etmiști.
birde aktroller şuan bu çocuğun babasının attığı twitter girdisini atmıyormu şu başlığa bunlar ya harbi akılsız yada akılsız taklidi yapıyor ne bekliyordunuz adamın çıkıp iddialar doğrudur devletten test kiti (ça)aldım gizliden satacakken oğlan açık etti demesini mi bekliyorsunuz. tabiki yalanlayacak yok öyle bişi diyecek ve çomarlar da her zamanki gibi sorgulamadan doğru kabul ediyor bu açıklamayı. bazen bu kıt kafalı çomarlara gülüyorum bir insan nasıl bu kadar aptal olabilir.
Şu savunan aktrollerin zavallılığı çok düşündürücü değil mi?
Tanım: vekil çocuğu.
Gebelik testi gibi ortalık test kiti kaynıyor arkadaş. Kaynak hep aynı partiye mensup kişiler ve/veya yakınları.
Adamın durumunda açık açık “ön sipariş alınıyor” ibaresi yazmasına rağmen bazıları milletvekilinin açıklamalarını yeterli görmüş. Utanmaz arlanmaz kepaze rezil partizan herifler.

Hayır insan merak etmiyor değil, bu gerizekalıların bu tip bir habere inanması için daha ne olması gerekiyor diye...

Paylaşanın kendisi bile açık açık ikrar etmiş olmasına rağmen hemde.
Yazık gerçekten gün geçtikçe olayın suyu çıkıyor. Ne güzel başlayan süreç ne hale geldi. Bir de bu durumu savunan tipler var. Kaç para ulan bu savunmak. Evet.
Yine akp çocuğu çıkmıştır.

Şaşırtmadı...
Allah’a inanmıyorum diyen ateisti, hiç bir argüman ortaya koymadan, Kuran’da yazıyor oğlum diye ikna etmeye çalışan cahiller bunlar aq. Milletvekili açıklama yapmış işte ne uzatıyorsunuz.
Politikacılar ile fırsatçı tüccarların bitip tükenmeyen aşkının son meyvesi.
akape milletvekillerinin şaşırtmayan üçkağıtçı oğludur.

oy vermeye devam mı ak kefenliler?
Ah çokomelli çokomelli, çok çokomelli çokemelli.
vekil istifa etmeli bu durumda.

gayet açık bir durum
gerekli açıklama gelmiş öyle bir şey yok deniyorsa yoktur, alla alla yok kitlerle oynadılar yok satışa çıkardılar herkes müfettiş oldu.
'yok öle bişi' demişler, yani sonuçta siz niye gördüğünüze inanıyorsunuz, adamların dediğine inanmıyorsunuz.

gördüğüne inanma, akepeye inan.
vay ak*p* çocuğu vay.
bunun adı ticaret dünyasında krizi fırsata çevirmek değildir. ne olduğunu söyleyemiyorum. anlayın.
ne güzel iş...yaptığın hiçbir şeyden utanmıyorsun, hesap vermiyorsun en önemlisi hep haklısın..
iğrenç bir iftiradır, islam ahlak ve terbiyesiyle yetişmiş olan millet vekillerimizden hiç birinin ailesinden bu zor günlerde fırsatçılık yapacak tek bir kişi bile çıkmaz, es kaza çıksa bile reis gereken cezayı fazlasıyla verir o adamı çükünden duvara asar.
güncel Önemli Başlıklar