1. 1.
    akp kayseri milletvekili ismail tamer'in oğlu olan namık tamer isimli akp çocuğudur...

buyrun kaynak;
    https://twitter.com/avras...tatus/1243846043504128000

görseli;
    internette covid19 test kiti satan vekil çocuğu

vekil çocuğunun paylaşımı;

resmen ön sipariş topluyor.
    parayı veren düdüğü çalar hesabı. ön sipariş yazdıranlar test kitlerini alacak.
    peki ya diğer vatandaşlar?

her gün daha kötü ne olabilir ki derken, her geçen gün daha kötü şeyler oluyor.

yazık...

bu arada internetten covid 19 test kiti satan bu çocuğun babası size bir yerden tanıdık geldi mi?
    düşünün bi, zorlayın hafızayı...
    bulamadınız mı?

işte oğlu covid 19 test kiti satan akp milletvekili ismail tamer;

feto'nun hemen sağında ayakta duran vekil.
    yani fetö'nün sağ kolu.

şaşırdınız mı?

şaşırmayın. sözkonusu akp ise her şey mümkün arkadaşlar.

sanırım koydum hepinize, ben gidiyorum, eyvallah...

edit: sıçma eylemini yukarıda gördünüz, şimdi de sıvamışlar.
    internette ön sipariş alınır yazarak bunu paylaşan akp çocuğu şöyle bir açıklama yapmış;

paylaştığı şeyin altında "ön sipariş alınır" yazdığını görmemiş. bak sen yazık ya yavrucağa...
    48 -13 ... tengir budun
  2. 2.
    eğer doğruysa çok büyük şerefsizlik.
    3 ... spin quantum
  3. 3.
    2 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    "Oğlum Namık TAMERin Whats App durumuna koyduğu Covid 19 testiyle ile ilgili paylaşımında ön sipariş alınır gibi ifadenin yanlış asılsız gerçek dışı olduğu böyle bir ticaretinin olmadığını bu kitlerin SağlıkBakanlıgının kontrolünde olduğunu belirtir kamuoyunun bilgilerine sunarım"

https://twitter.com/mvita...tatus/1243871420016459776

bu algı operasyonunuz da çöktüğüne göre yenisi için hazırlıklara başlayabilirsiniz.
    5 -14 ... rall
  5. 5.
    bu kitler bakanın da açıkladığı gibi tanı koyamayan, yani ilk parti gelen bozuk kitler. hem kural tanımaz, hem sahtekar bu şeref yoksunları.
    5 -2 ... acilmayan eti puff paketi
  6. 6.

Haberin teyit edildiği söylenmesine rağmen utanmadan yalan söyleyebiliyor.
    6 ... ciki ciki bum bum
  7. 7.
    1 - akp
    2 - akp'li vekil
    3 - gayri meşru durum
    4 - adam kayırma.

neye şaşırıyonuz onu anlamadım. akp türkiyesinde masum kalıyor bunlar artık.
    8 ... adana 01
  8. 8.
    ulan insanlar açlıktan yokluktan sokaklarda peçete satıyor simit ve sayre sokak satıcısı dolu bu vekilin oğlu ise sırf babası ak partili bir vekil diye nasıl şartlara sahip insanların test yaptırmaya muayne olmaya parası yok bu çocuk babasının devlet den çaldığı daha doğrusu devleti yönetenlerin halkın parasıyla alıp akpli vekillere yandaşa dağıttığı halktan çaldığı test kitlerini zengin kitleye satıyor adeletin bumu dünya. halkın parasını çalanlar kahrolsun elbet birgün bunun bedeli sizden sorulacak.
    6 -1 ... yazar cizer34
  9. 9.
    kural 1-1000 : hiçbir akepeli hiçbir suçtan kınanamaz ve yargılanamaz.
    9 ... teflon
  10. 10.
    Zamaninda bakan unakitanin ogluda kuș gribi zamaninda likit yumurta ile voliyi vurmustu, birde yurt dișindan mısır aliminda vergiyi bir sureligine kaldirip tonlarca mîsır ithal etmiști.
    4 ... alexdeberk