1. 1.
    aslında tam olarak böyle bir başlık mı açılmalıdır yani demem o ki başlık tam olarak bu mu olmalı bilmiyorum. fakat son günlerde başıma gelmiş beni sinir etmiş durumdur. lan poker oynuyorum tam full yapmışım bağlantımın koptuğunu söylüyor. ben de başlıyorum küfretmeye. hayır anlamıyorum bu yalnızca benim başıma mı geliyor dostlar?
    2 ... fabala
  2. 2.
    ultra hiper dandik deniz altindan gecen kablolar yuzunden olan hede...

inanin agir bir yuk gemisi gectigi icin bile internetiniz yava$lıyor, kopuyor olabilir.
    3 ... amaaslihepiyiydi
  3. 3.
    inatreaein yaaav.lamm.si gibi birşey. tcp, paketleri sırasıyla yollar diye bilirdim.
    1 -1 ... hyperion
  4. 4.
    (bkz: sürat felakettir 56k/@lol lol)
    3 -1 ... uye lol
  5. 5.
    türkiyede zaten yavaş olan internetin(max 6 mbit) daha da yavaşlayarak küfrettirmesidir.
    2 ... the longest journey
  6. 6.
    (bkz: internetler gitti)
    1 ... kuzgun
  7. 7.
    genelde herhangi bir şey indirirken yaşanan hadisedir, indirdiğiniz şey, bilgisayarı kasacak kadar büyüktür ( film, oyun vs ) ve işlemciyle de alakalıdır yamulmuyorsam, amaan yavaşlar işte lan.

(bkz: internetten vahiy indirmek) *
    1 -1 ... saipsiz
  8. 8.
    an itibariyle yaşanan, insanı modemi kırdırtacak kadar çıldırtan durum.
    1 ... hkn hsyn
  9. 9.
    türk telekoma kafam girsin pankartlarının ** * yapılmasına neden olan arıza durumdur.
    1 ... full metal
  10. 10.
    an itibariyle benim yaşadığım durum. sadece bende mi var onu bilmem ama delirme safhasına gelmiş durumdayım. allahtan sözlük çalışıyor.
    1 ... madman89