1. 1.
    andy warhol bile eminim bir gun herkes 15 dakikaligina sohret olacak derken bu tipleri kastetmiyordu.

sosyal medya boyle ucube bir cesit insan turu yaratti bilmem farkinda misiniz?unlu gibi ama degil gibi, asiri ilgi budalasi ama bir o kadar da ilgiden nefret eden (boylesi de var yani ilgi sevmeyen) instagram ve youtube ile finansal kaynak saglayan psikolojik sorunlu tipler.

bakin unlu olmak , ya da taninmak icin illa bir vasfin olsun, bir kariyein olsun falan bile demiyorum... o noktayi coktan gectik zira...

benim asil merak ettigim bu insanlar neler hissediyor... yuzde 40 i sahte hesap, yuzde 40 i parasi belli ajanslara odenerek satin alinmis takipci, yuzde 20 si de hayattan beklentisi olmadigi icin kendini sosyal medyaya vermis 1 milyon takipcisi olan bir kisi internetin yarattigi bu "fenomenlik" kiyafetini giyince neler hissediyor acaba...hani gercekten 1 milyon kisi onu takip ediyor falan mi saniyor? yoksa o da aslinda yaptigi seyin bos ve anlamsiz oldugunu dusunup gece yatagina girdiginde lan ben ne yapiyorum, nereye gidiyor benim hayatim diye sorguluyor mu?
    ... wake up neo
  2. 2.
    Onları bizler bu kadar yükselttik.
    Yükseltince de dibe çekmeye çalışıyoruz.
    Fenomenler de o sırada kendini selebriti sanıyor.
    Herkes ayrı bir hasta, herkes ayrı bir manyak.
    ... asilsen