1. 1.
    internet denilen deccal nefesinin arzın üzerini bir karabasan gibi sarmalamasının ardından ateizm melaneti ve ateist denen cenabet mel'un takımının artması hadisesi.

bu cunüp takımının o ceraatli ağızlarından dökülen şeytanın sözlerini her an her saniye internet üzerinden kusmaları bir kıyamet alametidir.

ama mutlak helal süd emmiş bir muslüman evladı çıkacak ve bu melanetin kalbine kararlar efendime söyliyeyim kararnameler zerkedecektir ve onu cehennemin dibine gönderecektir inş'allah.
    2 -2 ... ibni maymun
  2. 2.
    Kısayol: (bkz: interneti kapat günaha girme)
    ... bay efendi
  3. 3.
    cunki insanlar bilgileniyor !
    -1 ... guzinabinizgeldi
  4. 4.
    http://www.milliyet.com.t...yginlasiyor-molatik-1420/
    ... ibni maymun
  5. 5.
    internetin yaydığı bilgi değildir efendim, malumattır ve o malumatın ekseriyesinin içeriği yanlış, şer odaklarının ürettiği mendeburluklardır.
    ... ibni maymun
  6. 6.
    (bkz: allah yok din yalan)
    ... kivilive
  7. 7.
    ateizm '' melanetini '' internet değil tek tanrı dinine inananların yaptıkları rezillikler arttırıyor.

yahudiler,hristiyanlar ve müslümanlar her türlü kötülüğü yapıp üstüne birde karşı çıkan insanlara biz inançlıyız siz ise inançsızsınız deyince gerçeği görenler dinden soğuyor uzaklaşıyor.

ateist oluyor yada ben dine falan inanmıyorum deyip bir tanrı yaratıcı var ama bu dinleri getiren değil diyerek dini inkar ediyor.

maalesef tek tanrıya inanalar için üzücü ama gerçek bu...
    -1 ... baris hemen simdi