bugün

devletimizin yeni kıyağıdır. telefonlar %6, bilgisayarlar %3 zamlanacakmış.

--spoiler--
Dahili tüner ile radyo ve televizyon yayınlarını alabilen cep telefonlarında vergi oranı %7
internet bağlantısı üzerinden herhangi bir yazılım veya donanım ile televizyon ve radyo yayınlarını alabilen cep telefonlarında vergi oranı %6
Dahili tüner ile radyo ve televizyon yayınlarını alabilen akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda vergi oranı %3
internet bağlantısı üzerinden herhangi bir yazılım veya donanım ile televizyon ve radyo yayınlarını alabilen bilgisayarlarda ve tablet bilgisayarlarda vergi oranı %2
--spoiler--

http://bundlehaber.com/de...7ae-82c5-e196ccc70dcc?l=1
ak çomarların pek hoşuna gidecek uygulama.

oy vermeye devam.
izlemediğimiz iğrenç trt yayınları yüzünden vergi üstüne bir vergi daha gelmesidir.
Yettiniz artık ulan.
Oldu olacak Akp propaganda organı Trt'yi kapatın üstüne para verelim.
Ersin düzen e aylık 280 bin tele mayiş verebilmek için yapılan düzenleme.
Hükümetin halk üzerinde uygulayacağı sıradan bir sikme politikası.

Ona zam, buna vergi zaten. Net.
arabalarda da radyo yayınını çeken araçlar var. sıçtık lan...
E be amkumun ben tv izlemeyi sevmem radyo olayından da tiksinirim kullanmıyorum ki ikisini de nasıl olcak şimdi bu diye tepki vermemi sağlayan karar.

Evet nasıl olcak şimdi?
Sonra diyorlar ki köprü yapıyoruz. Ulan ipnenin evlatları batık Yunanistan'daki halk kadar vergi ödüyoruz.
Atv vergisi de gelsin. Bizim vergiler yandaş dallamalara daha çok peşkeş çekilsin. Ersin düzen daha iyi düzsün vergisi de gelsin. Saraya oturma takımı alacaz vergisi de hanımefendiye beyaz çay alınacak vergisi...
Benim verdiğim vergilerle pedofil, sapık, tecavüzcü cahil cühela adamı devlet kaynaklarıyla besliyorsunuz. Saçacak arpa da kalmadı ne bok yiyeceksiniz merak ediyorum.
Ben hep 50 liralık vergi verdiğim için beni etkilemeyecek olandir.

Bu istikrar sürdüğü sürece 150 tl istesinler onu da veririm. Ay lav yu uzuuunnn..
Kimsenin seyretmediği abidik gubidik dizilerin yapımcısı yandaş şirketlerin finansmanı için yapılmış bir hamle. Soygunculuk.
trt fm'in radyo programı yüklü olan telefonlara yüklediği bir vergi zaten vardı. ancak telefon üreticileri az çok uyanıklaşıp telefonlara radyo programı koymuyordu. biz de eğer istersek play store'den radyo programı indirip vergi falan ödemeden istediğimiz kanalı dinliyorduk. ancak trt kendi payının amınakoyim deyip herkesten zorunlu para almaya başlamış.
Ersin duzen'e trt maaşı nasıl veriyor zannediyorsunuz?
yeni bi tırtıklama yolu galiba ee sırada ne var jarj ve batarya vergisi mi.
akla bu halk ne zaman gerçekleri görmeye başlayıp bazı şeylere karşı çıkacak sorusunu getiriyor.
Verginin vergisini vererek sömürüldüğümüz uygulamadır.

Trt kıçı kırık 2 dizi, belgesel yapacak diye milletin üç kuruşuna gözünü dikmiştir. Hayır sonunda başarı olsa bir yere kadar lakin o da yok. Anca yandaşların cebini doldurmak!

Hamiş: devletin malı deniz yemeyen keriz(!).
trt spor spikerine aylık 278 bin lira dandirik çizgi filmlerin bölüm başına 45 bin lira almasa gerek olmayacak vergi. ülke süper diyen ya çocuktur baba parası yer yada zengindir dokunmaz. helal olsun ortaçağ zihniyetiyle vergi döşeme hız kesmeden devam ediyor.
küçükken televizyonların arkasında görüp anlam veremediğim bandroldür.
2000 tl de 120 lira fark atacak zam.

tam telefon alacaktim ulan.

benim sadik yarim samsung galaxy ace dir.
Çok gecikmiş bir uygulamadır! Helal olsun dur devletimize! Hatta ve hatta bu tarz vergisel uygulamaların payı daha da genişletilmeli zannımca! TRT payı, atv payı, Show TV payı, star payı... bütün kanalların stopajı mükellefe yansıtılmalı! Hem elektrik faturasına, hem suya, hem doğalgaza, hem de telefona ayrı ayrı! Biz vergi vermeyince sıkılan bir milletiz öyle başı boş bırakmayın bizi lütfen!

Şöyle bir önerim var! Devletimiz vergiye tâbi cihaz kullanan kişiden 5 tl alıyorsa, hiç kullanmayan kişiden 10 tl almalı!
cihat içindir zahir. cihat yarım kalmasın falan.
biz bu devletin eline düştük hergün yaşıyoruz diye prim verseler yeridir harbi.
kulak arkasına vazelin sürmenin vakti geldi anlaşılan devlet oraya da göz koydu, faturalarda zaten ödüyorduk trt katkı payı diye bir saçmalığı şu işe yaramaz dandik kanala, ersin düzen başta olmak üzere diğer kadrolu trt dinazorlarının parasını bize yıkıyorlar bizzat staj yaptığımdan biliyorum adamlar neyi ne için yasaklasak diye toplantı yapıyordu kurguculara kafayı yediriyorlardı bir klasik müzik konserini gitarın akordu bozuk diyip yayınını iptal ettiler ki orkestrada bir tane bile gitar mevcut değildi bunlara su bile vermemek lazım.
Götünde giyecek donu yok cebinde 3000liralık telefon dolaştıranlar azalır belki biraz. Mına koduğumun gerizekalıları.
nereden para koparacağını şaşırmaya başladı artık bu devlet.

buradan isviçre'ye, avusturya'ya, almanya'ya sesleniyorum. hadi onlar duymazsa öz kardeşim azerbaycan'a, türkmenistan'a sesleniyorum.

bize kalıcı oturma izni verin, ülkenize kabul edin.

kendi ülkemizde mülteciden kötü durumdayız, bizi savunması gereken mekanizma sürekli soyuyor.

bizimkiler acımıyor, siz acıyın lan bari bize.
güncel Önemli Başlıklar