Advertisement

 1. 1.
  Bu kanun yeni degildir. Türkiye ye yeni giricektir. Zira abd ve ab ülkelerinde yıllardan beri vardı. Ayrıca sadece klevye başında artistlik yapıp ona buna lAf atıp küfredenlerin zararına çalışacak kanundur.
  1 -2 ... bilgin fakir
 2. 2.
  Sanılanın aksine ilgili düzenleme yurt dışında bu şekilde değildir. Oradaki kısıtlama kararını alabilmek için somut vakıaya ihtiyaç vardır, bizdeki gibi keyfi değildir.
  3 ... flat head
 3. 1.
  ya aslında olay tam olarak şudur, batıdaki kanunları yasaları alıyor, terso yapan olduğu zaman amerika da aynı sistemi uyguluyor dıyor sadece işimize geldiği gibi kullanıyoruz. adil hiç bir şey yok yani memlekette, kim işine ne gelirse onu yapıyor
  ... boncuk omer
 4. 2.
  Tartışmaya açık bir konudur. Türkiyede internete belirli düzenlemeler vs. Gelmelidir ama durduk yerede kullanıcıları rahatsız etmemelidir. Bir ve ya bir kaç kullanıcı yüzünden, kullanıya ulaşılıp içeriğin kaldırılması gerekirken, kökünden erişimi engellemiceksin. Bunun için gerekli alanlar kurulabilir. Bildiğim kadarıyla bununla ilgili hangi üniversite olduğunu hatırlamıyorum bir bölüm açıldı. Bilişim suçları bilmem ne. Tabi aldıkları eğitimle ne kadar başarılı olunabilir bilemiyorum. Genel olarak bu işlerin ustaları illagellerdir. Açık ve nettir. Ama bu yoldan çıkarak bir çok insanımıza iş olanağıda sağlanmış olacak. Tabi kolay bir şey değildir. Büyük bir sistem oluşturulacak ama bazı şeylerin yapılması gerekiyor. internet bazında daha çok yoluz var ve daha çok hatalarla karşılaşağız.
  ... system
 5. 3.
  ağır ergenler internette istediği kişiye küfür edip zevk mastürbasyonu yapamayacak yani.
  -1 ... birazdangelirim
 6. 4.
  kimi bakış açılarından kişisel siber saldırıları engellemek olarak gözüken,ancak şu anki devletin kişisel propangadanlarını engellemeye çalışanlara köstek olacak bir uygulama.benzer olarak iç güvenlik yasası.
  3 ... papatyamm