bugün

çin işkencesinin bile ötesinde bambaşka bir boyuttaki işkencedir. sayfa bloke olur, seçeceğiniz dersi seçemezsiniz. açılmasını beklersiniz 10 saat. açıldıktan sonra bakarsınız ki seçeceğiniz dersin kotası dolmuş. işte o an bütün cinnetlere gebedir.
seçmeli yada kontenjanlı dersleri hemencecik seçip geri kalanını ekle çıkar haftasına bırakmanızı tavsiye ederim.
herkesin aynı anda sisteme girmesiyle ders seçim işlemi uzun bir süre aksar. Bu sürede eğer seçmeli ders seçilmesi gerekiyorsa sinir krizi geçirmek muhtemeldir.
staj için on tane şube koyarlar hangisinde hangi hoca çıkacağını bilmeden ne çıkarsa bahtıma diye seçersin tüm ineklere en zorlamayan hoca denk gelirken sana en kazıkçı hoca denk gelir.Bu üniversitenin her şeyi tombala tadında la kim tutturursa artık....
istanbul üniversitesi moleküler biyoloji ve genetik bölümünde olmayan işkencedir. öyle kontenjanmış seçmeliymiş hiç sorun yok. ders belli hoca belli. dersleri seçip kapatıyosun sonra danışman onaylıyor o kadar.
yazık la size.
kou lü öğrencilerin büyük dertlerinden biridir, anlayamadığım herkes " yapamıyom ben " " bozuk mu " " sistem çok kastı " gibi sitem ederken ben girdim iki dakika sürdü yapmam ve çıktım. hayret.